Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fekszik le velem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fekszik le velem, mert nem akar "megrontani"?

Figyelt kérdés
Négy hónapja vagyunk együtt a barátommal, még szűz vagyok. Ismernek a barátai, munkahelyére is be szoktam menni, a nővérével is nagyon jóban vagyok. Szeretnék már egy kicsit komolyabb szintre lépni, de ha eljutunk addig mindig leállít, pedig mindketten fel vagyunk izgulva. Azt mondja nem akar megrontani, de én is akarom. Akkor mi zavarja? A korom? Hiszen akkor miért jött össze velem? Ja, ő 27F
2014. júl. 11. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Én pedig 16L
2014. júl. 11. 21:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Te mennyi vagy?
2014. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csábítsd el!
2014. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogdd meg a farkát és el ne rezdd
2014. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem idős hozzád?
2014. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kerida ***** válasza:
100%
Csak megvárja a megfelelő pillanatot. Nyugi, nekem is ilyen volt az első kapcsolatom. Már legszívesebben letepertem volna, de ő azt mondta még várjunk... és egy nagyon romantikus gyertyafényes nyári éjszakán lettem az övé... szóval inkább várj türelmesen. Neki sem könnyű a megtartóztatás, de lehet, hogy egy nagyon szép emléket akar neked adni, hogy idilli legyen az elő ;)
2014. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

De, kicsit idős, de nemsokára 17 leszek, és szerelmes vagyok, tehát nem foglalkozom a korával.

2014. júl. 11. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!