Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha nem nyilatkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem nyilatkoztok pozitívan a párotokról egy fiú "ismerősötöknek"/"barátotoknak", az utalhat valamire?

Figyelt kérdés
Évek óta jóban vagyunk a lánnyal, a kettőnk viszonya meghatározhatatlan (legalábbis szerintem), olyan barátfélék vagyunk. Beszélgettünk, én nem kérdeztem rá a magánéletére, ez az ő dolga, de ő beleszőtte a mondókájába, és amikor szóba került a barátja, akkor vagy semlegesen említette, hogy esetleg elmennek ide-oda, vagy negatívumokat mondott róla (pl. hogy szétdobálja a ruháit, ha a barátai ott vannak, koszt hagynak maguk után stb.), jót szerintem nem is hallottam tőle. Én erre nem szóltam semmit, nem is kérdeztem, tényleg az ő dolguk. Viszont ebből azt éreztem, hogy talán nem felhőtlen a viszony, ha nem dicsérgeti a barátját. Az érdekes csak az, hogy most beültünk egy helyre beszélgetni, sütizni (idegen szemlélők szerintem akár randizóknak is vélhettek bennünket), mert előre megmondta, hogy oda szeretne menni, és még találkozni/beszélgetni akar velem, ő mondta, hogy ha gondolom, akkor a következő hetekben is beszélgethetünk, ráadásul az egyik javaslata egy olyan hely volt, ahol valószínűleg csak kettesben lennénk, nem zavarna minket senki. Ez most akkor mi? Nem olyannak ismertem meg, aki hülyítene másokat, meg azt mindig is tudtam, hogy nem érzi rosszul magát a társaságomban, de kezdem nagyon furcsállni az ügyet. Szerintetek mi lehet a háttérben? Nekem kicsit kínos, mert ugye van barátja, és ha csak barátilag találkozgatunk, az oké, de mintha kezdene kicsit "veszélyessé" válni a helyzet.

2014. júl. 11. 22:01
 1/4 anonim válasza:
Én szerintem nyomulni akar.Főleg ha panaszkodik a barátjáról, tipikus eset:D Találkoztál már a barátjával?
2014. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Belegondolva nem biztos, hogy egy fiúnak áradoznék a barátomról, lehet, hogy megemlíteném néha a hibáit, de amúgy nem feltétlenül jelentené, hogy baj van.

Szerintem elég kétesélyes a dolog. És ne haragudj, de nem szeretnélek bátorítani arra, hogy próbálkozz nála.

2014. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod kideríteni, hogy mi a helyzet, ha rákérdezel. Nem kell direktbe lerohanni, de ha elkezd panaszkodni a srácról nyugodtan megkérdezheted, hogy "de ugye minden rendben?" Én sem valószínű, hogy egy fiúbarátomnak áradoznék a páromról, de egy-egy gázos szituban biztos kikérném a véleményét, elvégre lehet ő pasiszemmel másképp látja a dolgokat.
2014. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy, már szerintem megoldódott a helyzet, de azért köszi. Mikor kerestem, hogy akkor újra találkozunk-e, hívtam, de nem vette fel a telefont. Kerestem a másik telefonján is, azt se vette fel, írtam neki egy sms-t, hogy csak ennyit szerettem volna, annyit írt vissza, hogy nem tudta felvenni, aztán el is tűnt, nyár óta nem beszéltünk, én sem kerestem őt. Csak furcsa volt, mert tényleg úgy éreztem, hogy közelebb kerültünk egymáshoz, és mintha ő is másképpen nézne rám, mint korábban, meg érdekes volt, hogy miért akar velem többször is találkozni, ráadásul csendes helyen stb. Viszont így már legalább nincs probléma, csak rosszul esett, hogy így lelépett, még csak meg sem tudtuk beszélni az egészet.
2014. nov. 28. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!