Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nők (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők (nem tinik, nők! , tehát min.20+) általában lepattintják a melós férfiakat?

Figyelt kérdés
tehát ha a férfinak valami szolidabb, halandó melója van(pl pék, raktáros, mosogató, hasonlók) akkor azzal szóba se állnak és ideológiát is gyártanak mögé hogy nyilván nincsenek céljai meg nem ambíciózus, nem lehet rá alapozni, meg minden. Nem lenne egyszerűbb megmondani hogy azért nem kell mert nem pénzeszsák? Miért kell a rizsa?
2014. júl. 12. 02:02
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
37%
.
2014. júl. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 WheneverYouWant ***** válasza:

Szeva... hasonló dolgot érzek. Én is észrevettem hogy a nők érdektelenné válnak mikor megtudják hogy mennyit dolgozok... A pénz mértékét kizárhatjuk hiszen nálam nem szokott szóba jönni a kereset... Arra gondolok hogy az a tudat hogy nem lesz veled olyan egyszerű az ismerkedés hogy csettintenek egy-et és ott vagy már magában taszítja őket...

Ha valamelyik hölgy úgy érzi hogy értelmes érdemi választ tud erre a kérdésre adni akkor kérem nekem is küldje el priviben...

2014. júl. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
0%
Itt úgyse merik felvállalni h felszínesek, pénzéhesek.
2014. júl. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:

de ha aranyásó a célpontod,akkor minek traktálod a valósággal?

ha pedzegeti a meló témát,akkor

direkt mond ilyenkor,hogy sírásó vagyok és a híd alatt lakom.

a megfelelési kényszert meg felejtsd el.

ez a mit dolgozol a leghétköznapibb shit teszt ami csak létezik.

magyarul ezt kérdezi-meg akarsz felelni nekem?

-jaj én pék vagyok,csóró vagyok,alkalmazott vagyok,jajaja meg akarok felelni.

vagy-utcaseprő vagyok és mellékállásban öregasszonyok uszkárjait is sétáltatom-közben meg látja a bige a jó ruhádat,a kocsidat-ez a válasz meg azt mondja,akar a halál megfelelni neked,engem nem irányítasz az tuti fix.

és máris előrébb vagy a csajnál.

2014. júl. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
én hamburgereket lapátolok és konkrétan volt már olyan lány aki csak ezért nem kezdett velem! ez volt a fő ok amiért nem!
2014. júl. 12. 02:26
 6/58 anonim ***** válasza:
8%

2: Szia!

Elég volt az első sort elolvasnom.


"a nők érdektelenné válnak mikor megtudják hogy mennyit dolgozok... "


Pontosan. Mert akkor nincs időd a szerelemre.

Én nem kezdek olyan fiúval, aki napi 5 óránál többet dolgozik. MIKOR találkozzak vele??? Heti 4 órát? az smafu!

Akinél eleve kizártak a mézeshetek, az nem társ. Nyilván nem fog a szerelmeskedés kedvéért elmenni részmunkaidőbe.

2014. júl. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
hát ezen beszarok. 5 óránál többet? te hol élsz? a legtöbben minimum 8 órát dolgoznak naponta! vannak azért igények..ha meg 5-6 órát dolgoznék és többet lennék veled az lenne a baj hogy nincs elég pénz!
2014. júl. 12. 02:32
 8/58 anonim ***** válasza:
34%

7: Én elmondtam a preferenciámat.

Önfenntartó vagyok.

Az evvel ellentmondó hiedelmeiddel meg nem tudok mit kezdeni.

2014. júl. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
16%

7: Egyébként hány éves vagy? Csak mert szerintem azt gondolod, hogy van egy átlagos elvárás, aminek meg akarsz felelni. Nem, ez nem így van. Minden ember speciális, és csak 1-2 tucat ember létezik egyáltalán, aki passzol hozzá.

Szóval hozzám is nyilván egy magánpraxissal élő vagy szellemi szabadfoglalkozású társ illik, esetleg egy részmunkaidős alkalmazott.

Elég sokan vannak ilyenek is. De ha Te nem ilyen vagy, semmi dolgod az olyanokkal, mint én.;)

Sokat GYIK-ezek a család rovatban, és az oda író nők többsége meg van róla győződve, hogy akikről én írtam most, azok semmirekellő naplopók, csak a 8-16 órában állásba járó embert tekintik férfinek. Szóval azok vannak többségben, akiknek pont Te vagy a zsánere.

2014. júl. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Akkor keresd csak a gazdag kölyköt, majd aki leáll veled. Átlagos emberek nem 4-5 órákat lébecolnak melóval naponta hanem inkább 8-10 órákat.
2014. júl. 12. 02:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!