Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » életemben eddig 2 különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

életemben eddig 2 különböző érzéssel éltem át orgazmust. De nem tudom, hogy melyik melyik? Mármint h melyik volt a g-pontos, vagy a hüvelyi.

Figyelt kérdés

az elsőnél nagyon melegem volt,de kellemes és a hasamaljában bizsergést és meleg éreztem. onnan indultak hőhullámok,amik szét terjedtek a testemben,nagyon kellemes volt és ahányszor a hullám a fejembe ért,mintha kellemesen megszédültem,elbódultam volna. aztán a hullámok elmúltak,én pedig csak nevettem,abba sem tudtam hagyni,mert boldog voltam.


a másiknál a hasam alja és az egész nemi szervem meleg,finom csiklandó és bizsergő érzésben volt,iszonyúan jó s erős érzés. itt is jöttek hőhullámok,de ekkor remegtem is és a hasamban lévő csikiző érzés borított el engem.



2014. júl. 12. 08:08
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg a második, mert intenzívebb volt, legalábbis nekem úgy jött le.
2014. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első mélyebben szétterülő volt a vaginális, a másik a klitorális orgazmus.

Pasival érted el, vagy vmi játékszerrel?


Nálunk is igy van, a barátnőmnél nagoyn ritka a vaginális orgazmus, akkor főleg lovagol rajtam, és guggolni szokott nem térdelni, és az első sikeres elélvezése után elsírta magát. Ilyenkor én is "érzem" hogy elélvez, mert annyira megszorít, hogy szinte beszívja a dákóm. Csak az a baj hogy többször próbáljuk, de csak ritkán jön össze.

Amikor klitorálisan élvez el, és még benne vagyok, nem érzek semmit, de ő is ugyanezt a csiklandó bizsergő érzést érzi, és nem tart sokáig, ellentétben az elsővel.

2014. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!