Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar senki komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar senki komoly kapcsolatot velem?

Figyelt kérdés

Amikor végre ráveszem magam, h valakit elfogadjak és lefeküdjek vele, általában az első szex után jut eszükbe, hogy ők mégsem akarnak komoly kapcsolatot. Persze a szex részét folytatnák.

Nekem ez nagyon rosszul esik, csalódtam mindenkiben.

Ugye az meg hogy valaki nem akar komoly kapcsolatot csak annyit jelent, hogy velem nem.

Mindenki odáig van értem, de csak amíg nem fekszünk le, ott véget ér minden. Mi lehet a baj velem, miért nem akar senki megbecsülni?


2012. szept. 9. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
minden a szexnél dől el.. meg ugye felfogás kérdése.. DE miért is kell erőltetni a dolgokat? Ha valakinek csak a sexre kellesz az már rossz... :S mi baj lehet veled? Külső,belső értékeid??
2012. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok kb, nem tudom, mit kéne tennem...

Te is fiú vagy amúgy?

2012. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
velem is csak szexet akar a legtöbb és már k_rvára unom ezt:/ 24F
2012. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem vagy szép és lehet vicces se :/
2012. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
dettó, csak én lány vagyok
2012. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Énis unom ezt,csak én nem fekszek le s utána mondják,hanem csak szexet akarnak:( 15/L
2012. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Rájönnek, hogy nincs meg az a bizonyos plusz benned. Tehát igazi kémia és belső szimpátia.A szexhez pedig ugye nem feltétlenül kellenek ezek,ahhoz elég egy minimális teljesítmény meg egy átlagos kinézet.
2012. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

'mindenki odáig van értem' ez így már rossz, én pl. nem vagyok odáig érted...

nah, hát nem kell 'mindenkivel' lefeküdni, előbb ismerd ki

aztán, ha te nem becsülöd magad, akkor téged sem fognak...

2012. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
velem meg 'mindenki' komoly kapcsolatot akar, de érdekes...én meg azt unom, na erre varrjatok gombot...
2012. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A kinézetemet és az intelligenciámat sem átlagosnak ítélem meg. Amúgy lány vagyok, de már több, mint 3 éve vagyok egyedül, azóta ez megy....és senki nem akar komolyabban.
2012. szept. 9. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!