Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztára beleestem egy híres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztára beleestem egy híres focistába, szerintetek normális vagyok? O. O (F-meleg)

Figyelt kérdés

Kb az elmúlt 3-4 hónapban van ez... láttam mindent, ami az interneten van róla (az meg nem kevés), tele van poszterekkel róla a szobám, stb. Mindig szoktam írni az FB-jére is, ha van vmi, de hát gondolom azt nem ő kezeli xD

Amúgy agyilag felfogom, hogy ebből soha nem lesz semmi, mert messze van, ő egy híres focista, én meg csak egy senki, meg amúgy is, elég valószínűtlen, hogy meleg lenne, de ha ebbe belegondolok, hogy soha nem leszünk együtt, az élettől is elmegy a kedvem :( Mert ő lenne nekem a tökéletes srác és miért cseszett így ki velem az élet, sose fogok olyat találni mint ő :(

És amúgy sokszor tökre rossz kedvem van emiatt, és ha belegondolok, tudom, hogy nem normális ez a dolog, hogy ennyire rá vagyok zizzenve, de akkor is már elkezdtem gyűjteni repjegyre mert legalább találkozni akarok vele 1x xD

Szerintetek ha valaki így rajong egy másik emberért, az még normális? Mert néha már én is megijedek magamtól xD

18/F



2014. júl. 12. 15:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Szegény Neymar...
2014. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
na áruld el ki az :D
2014. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Kiről van szó egyébként? Már nagyon kíváncsi lettem :D

Hát am tanácsként azt tudom adni , hogy próbálj meg beletörődni esetleg keress valakit magadnak és hátha elfelejtetteti veled.

2014. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem Neymar :P Oscar :D
2014. júl. 12. 15:49
 5/26 A kérdező kommentje:
próbáltam keresni de senki se jó :(
2014. júl. 12. 15:49
 6/26 A kérdező kommentje:
Neymar beképzelt és hisztis :D de Oscar tök aranyos és jófej *.*
2014. júl. 12. 15:52
 7/26 anonim ***** válasza:
Nehéz szitu...A szüleid tudják?
2014. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Azt tudják, hogy meleg vagyok, ha erre értetted.
2014. júl. 12. 15:58
 9/26 A kérdező kommentje:
szerintetek lenne egy icipici esélyem nála? xD
2014. júl. 12. 15:58
 10/26 anonim ***** válasza:

Oscarra gondoltam.

Szerintem nincs esélyed.

Ez megmarad plátói szerelemnek.

2014. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!