Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti sem tudnátok soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti sem tudnátok soha elengedni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Figyelmes, törődő nő, aki foglalkozik a párja kényeztetésével, pl. figyel arra, hogy reggel mindig együtt reggelizzenek nyugodt körülmények között, készít neki főtt ételt ebédre, a vacsora is mindig kettesben, hangulatosan telik. Gyertyafényes fürdés, masszírozás, nyugodt beszélgetés.

Tehát lényegében megnyugtató, gondoskodó társaságot biztosít.


2014. júl. 12. 16:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam arra, hogy mindennap csinálnám ezeket mind. De egy-egy dolog naponta azért nem túlzás, ugye? :D

Az a baj, hogy akit szeretek, at hajlamos vagyok túlontúl is elkényeztetni.

2014. júl. 12. 16:16
 12/25 anonim ***** válasza:
3%
Gondolom mellé csúnya is vagy :-)
2014. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Előzőnek brofist!
2014. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
4%

"Imádok jókat vtatkozni, "


Nem te szeretsz vitatkozni, hanem az egód.

Kedves kérdező! Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy túl unalmas az ilyen nő. Akik ilyeneket mondanak, azok mind az egójukban élnek, nem a jelen pillanatban.

2014. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg tetszik pasiként a gyertyafényes vacsora vagy fürdés. Sőt, még ha virágszirmokkal is borítom be a franciaágyat és azon szerelmeskedem a nővel, az über :D Természetesen selyem ágyneműben :D
2014. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kedves #14! Hogy érted, hogy az egóm szeret vitatkozni? Hangsúlyoznám vitatkozni, nem veszekedni. Nem ugyanaz.
2014. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

5 féle szeretet nyelv van...nekem az érintés és a figyelmesség a legfontosabb...szóval ha eleget ölelget és ölelgethetem, ezek mellett akkor főnyeremény :)

persze azért vannak még "elvárásaim" :) de a belső ami nagyon fontos!


Számomra ezek a tulajdonságok számítanak:

Pozitív külső:

- babaarc

- mosolygós (őszinte, meleg, szeretettel teli)

- hosszú haj (akár fenékig érő)

- nőiesen telt (legyen mit fogni rajta!)

- nincs smink, tetkó, piercing

- igényes

- szolidabban öltözik


Pozitív belső: (anyáskodó típus)

- kedves

- gondoskodó

- odaadó

- önfeláldozó

- féltő

- figyelmes

- türelmes

- önzetlen

- bújós

- szeretettel teli

- szeretetre éhes

- szerény

- csendes

- megértő

- hűséges

- ragaszkodó


Negatív dolgok:

- ápolatlan

- nyávogós

- hisztis

- önző

- beképzelt

- egoista

- buta

- hűtlen

- sértődős

- erőszakos

- akaratos


21F

2014. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Gyertyafényes fürdés:P

Nőknek ez a gyertyafény a mániájuk. Egyszer látták valami filmben azóta azt hiszik ezt igy kell és ez tök jó a pasinak."


A férfiak meg azt, hogy ez a nőknek kell. :D

Megmondom, jó, megnyugtató (esetleg kifejezetten izgató) a sejtelmes félhomály a kádban, de ehhez nem kell feltétlenül gyertya, főleg nem a kád szélén, ahol véletlenül lesodrok egyet mondjuk, ahogy belelépek a vízbe, és rám csöpög a forró viasz vagy megégetem magam.

2014. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

16:32: Huh, neked első olvasatra egy mamusz az ideálod. :D

(Mamusz=papucs, csak nőben.)

2014. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#17-es vagyok:

Kedves #19-es, nekem olyan nő kell aki nagyon jó anya és feleség lesz :) nem ezek a mai olcsó divat ribik akiket egy kis pénzzel vagy gyúrással máris dönteni lehet...olyan lány kell akit a belsője alapján tudok szeretni megbecsülni tisztelni...vannak érzelmei, önálló gondolatai...ő is akarja a kapcsolatot és nem csak úgy van benne...

2014. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!