Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Miután összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Miután összejöttetek a párotokkal, mennyi idő múlva mertétek elengedni az első izmos kis pukit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Èn nem szoktam a párom előtt 2ésfél éve vagyunk együtt ő viszont nem fogja vissza magát szerintem egy fél év után már csinálta 19/l
2012. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kb. három hónap után, amikor már együtt éltünk. Akkor még véletlen volt, most már néha poénból is eleresztek egyet, mert jókat tud rajta nevetni :D
2012. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én az első bableves után, amit nekem főzött.

Mivel mással tudnám kifejezni Szívem Hölgyének a határtalan hálát, amit ilyenkor érzek? :))

2012. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Valamikor három hónap után, mikor már együtt éltünk. De ő kezdte, én sem maradhattam adósa. Jól mulatunk a hangokon és a gyilkos szagokon.

Lány

2012. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Én azért nem szívesen hallanám, ahogy a barátnőm éppen lekormolja a bugyiját. Az oltári bélgázokat én is igyekszem valahol máshol elengedni.
2012. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

:)))))jókat mulatok...


Köszi mindenkinek,ment a zöldpacsi XD

2012. máj. 28. 21:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Izmos pukit soha :D már lassan 2 éve együtt élünk, de próbálom elsunnyogtatni halkan :D
2012. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pedig inkább az izmosakat told! Tudod, hangos fingnak szaga nincsen, de amelyik sunyi, lapos, annak szaga irtózatos,:D
2012. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Pedig pont fordítva van :D ami hangos az büdös nekem :D Lehet földönkívűli vagyok :D
2012. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az első suncirotyogásnál kínosabban éreztem magam:D Egy kis puki, hát istenem... Azzal még nem kormoljuk össze a tangát:D Jó buli a fingverseny, csak olyan pasi kell hozzá, aki nem ringatja magát abban hogy a lányok nem finganak, és nem is kaksiznak, de ha igen, kizárólag rózsa illatút, a hangja pedig olyan mintha egy gyönyörű nimfa hárfán játszana:P
2012. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!