Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek így a buliba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek így a buliba? Nem ciki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

nem rég ért véget egy hónapja egy nagyon hosszú párkapcsolatomnak 5 évig tartott. Ez alatt az idő alatt elvesztettem az összes barátomat,akik maradtak nagyon távol élnek tőlem. Viszont van pár fiú aki érdeklődik irántam és ők hívni szoktak ide-oda. Olyan cikinek érzem,hogy nincsenek barátnőim akikkel mehetnék. Most is ez történt,hogy kérdezte egy fiú akivel már nagyon jóban vagyok ,hogy merre leszek a hétvégén. és mondtam neki,hogy egyik fiú haver elhívott bulizni,mire mondta ez a srác,hogy felmehetnék hozzájuk házibuliba vigyem a havert is. De közben a haver meggondolta magát... Most menjek egyedül? Kicsit messze is lakik tőlem egy 1.5 óra gyalog.

18.5 éves vagyok.


2014. júl. 12. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Biciklit feltalálták-e? :D Vagy busz? Vagy futva?
2014. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tipikus..amint felszabadul egy csaj mint légy a sz..a
2014. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér. De ha már az első percben látod, hogy csak leakarja tolni a bugyidat, akkor tedd tisztába a helyzetet, hogy akarod vagy nem. Mert ha nem akarod, akkor ezt tudja ő is. Ha meg akarod, akkor ne add elő a nagy halált, csak vállald a következményeit.

Lehet ez egy jó parti, ami jót hozhat neked, ne aggódj. De figyelj, mivel új társaságba érkezel, neked kell alkalmazkodni.

2014. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én tök egyedül nem mennék oda a helyedben.. Néha a legjobb arc srácok is nagy gcik tudnak lenni.
2014. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát menjél hát tényleg van bicikli busz autó
2014. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem a távolsággal van amúgy a gond. Csak félek,hogy nem érezném jól magam?

Amúgy nem azért hív,hogy megd*gjon. Legalábbis ismer már annyira,hogy tudja nálam ez nem pálya.meg tényleg csak barátok vagyunk,ő csajozik én meg nem keresek most partnert semmire. csaak...nem égő hogy egyedül megyek? :D

2014. júl. 12. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit fura, hogy a szerelemért vagy mellett minden jó ismerősöd eltűnt...

És az is, hogy ilyen sokáig voltál valakivel ilyen korai kezdéssel.

De miért ne mehetnél?

2014. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen,mert ez a fiú bántott és elvárta tőlem,hogy ne legyek másokkal csak vele..nekem első szerelem,meg ugye senki nem adott tanácsot,meg annyira nem is mertem erről beszélni. szóval ezért alakult így :(
2014. júl. 12. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:

5 éves kapcsolat? és most vagy 18....korán kezdted..


csak gyalog tudsz menni? busz? autó? taxi?

2014. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
busz van 10ig. taxival nem merek menni ,mert nincs olyan sok pénzem és úgy vagyok vele,hogy inkább hazafelé legyen pénzem rá mintsem odafele. gyalog nem akarok amúgy menni,mert tényleg sok lenne,biciklivel sem akarok mert ha iszok valamit akkor megbüntetnek.
2014. júl. 12. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!