Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak le akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak le akar fektetni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki úgy vettem észre, hogy elég bártortalan és félénk. Ezért vettem a bátorságot, és kezdeményeztem nála. Azt mondta, hogy elvinne valahova, bulit ajánlott elsőnek, illetve mondta, hogy szép vagyok... nagyon sokat beszéltünk, tök kedves volt. Az legjobb havercsaja pedig azt mondta nekem, hogy nem jövök be a srácnak... Akkor miért bókolt? Nem értem.
2014. júl. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
mert tetszel neki könyörgöm
2014. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha le akar fektetni akkor bejössz neki. A havercsaja inkább csak irigy, hogy nem őt akarja ágyba vinni, esetleg féltékeny.
2014. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fiúnak higgy hiszen ő a társad nem pedig a havercsaja! Lehet hogy a lányt zavarja, hogy veled van a srác...
2014. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as lehet, hogy rátapintott a lényegre...Hihetetlen, hogy a nők mit le tudnak áskálódni egymás ellen. Menj el a sráccal, érezd magad jól, ha túl hamar be akar jutni a bugyidba, akkor kezdhetsz gyanakodni.
2014. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!