Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi csak meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi csak meg akar fektetni, akkor is becézgeti a nőt?

Figyelt kérdés

Nem általános becézgetésre gondolok, mint pl. kicsim, drágám, szívem, kincsem, stb. Hanem egy olyanra, ami csak rám jellemző és az utóbbi időben már ezt a szót is "tovább becézte" még aranyosabbra. :)


Csak még nem tudom, hogy mit gondoljak a pasiról, azt mondta, hogy komolyak a szándékai, de igazából még nem járunk "hivatalosan", és nem is tudom, hogy fogunk-e. Mennyire számít ez a becézgetős dolog?


(Csak azért nem írom ki a szót, mert nem szeretnék lebukni esetleg, a google sem dobott egy találatot sem és nem is akarom, hogy dobjon. :p)



2014. febr. 23. 01:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor becézgeti csak igazán
2014. febr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen, becézgeti is fektetéshez. nem tiltja törvény
2014. febr. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
miért nem tojod le, hogy mit akar? majd ha észreveszed akkor eldöntöd, hog partner vagy-e benne vagy nem, tökömért kell mindig kalkulálni amikor megismersz valakit.
2014. febr. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Minél inkább a bugyidba akar kerülni, annál jobban küzd. Ha meg akarna ismerni, akkor beszéltetne, ha meg áradozik rólad és az érzéseiről, holott még nem is jártok, akkor nem nagyon vesz emberszámba.
2014. febr. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azt hittem olyan válaszok jönnek majd, hogy akkor nem szokás. Vagy legalábbis azt, hogy akkor inkább ezek a jól bevált drágám, kicsim, meg ilyenek mennek.


De akkor ha csak azt akarja, nem értem hogy miért becézget tök egyedi, aranyos névvel. Mármint szerintem ilyet érzelmek nélkül nem tud kitalálni az ember. (Én neki még érzelmekkel sem :D)

2014. febr. 23. 01:40
 6/14 anonim ***** válasza:

igazából téged már jobban izgat a "lefektetés" mint őt szerintem.

kezd el te is becézgetni és akkor megtudod miért mondja,mert te is azért mondod majd amiért ő.

2014. febr. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Eggen.
2014. febr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

"Minél inkább a bugyidba akar kerülni, annál jobban küzd."


undorító patkány vagy, tudsz róla?

2014. febr. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

""Minél inkább a bugyidba akar kerülni, annál jobban küzd."


undorító patkány vagy, tudsz róla?"


Vedd be a gyógyszeredet, kulturált embertársam...

2014. febr. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

4es

Honnan tudod, hogy nem beszéltet? És ki mondta, hogy áradozik rólam meg az érzéseiről? Pont hogy nem áradozik még ilyenekről, ami szerintem még most nem is baj. Én egy egyszerű kérdést tettem fel a becézgetésről. Mit kombinálsz?

2014. febr. 23. 01:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!