Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt mért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mért gondolják sokan azt, hogy nekünk, lányoknak, könnyű elküldeni valakit ha nem jön be, sőt, még ki is élvezzük a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nekem például utána napokig lelkiismeret-furdalásom van...
2014. júl. 12. 21:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, mert az kevésbé okozna lelki sebet ha direkt a szemetekbe mondanánk, hogy pl. csúnnyák vagytok, semmi vonzó nincs rajtatok/bennetek és ezért nem akarunk tőletek semmit? Szerintem ilyen esetben egy kegyes hazugság még mindig humánusabb, mint valakinek kegyetlenül a szemébe vágni az igazságot, amin valószínűleg utána őrlődni fog...
2014. júl. 12. 23:23
 12/18 anonim ***** válasza:
A ne haragudj, de nem vagy az esetem sokkal humánusabb, mint a hazudozás. Ugyanis szinte kivétel nélkül mindig rájövünk. Persze a hazudozás, meg a sz.rba se nézés az megy. A korrektséget és a kultúráltságot úgy tűnik a nőktől luxus elvárni. Valakit visszautasítasz és lelkiismeret-furdalásod van, de a szemünkbe hazudozás azért megy? Na ez az igazán szánalmas viselkedés. Ennél még az is jobb, amikor a csaj elküld melegebb éghajlatra, mert ő legalább őszinte, és nem akar átverni.
2014. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, tényleg érdekelne a véleményed: volt egy lány akivel randiztam. Arcra sem volt túlságosan szép, voltak rajta plusz kiló, és a fogai sem voltak ideálisak. Miért utasított vissza? Mert vézna vagyok (178 centi és 82 kiló vagyok).

Pont azért kezdtem el évekkel ezelőtt kondizni, mert véznának éreztem magam. 71 kilóról felmentem 82 kilóra, és nem zsírral.

Most tényleg szálkásan kell min. 95 kilónak lennem, hogy vonzónak találjanak a lányok?

2014. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves 12, ugyan miből jönnél te rá egy ismeretlen csaj esetében, ha az azzal küldene el, hogy foglalt vagyok? Mégis hol tudnád te kideríteni, hogy ez nem igaz? Nem hiszem, hogy ez "hazudozás" meg "sz.rba se nézés lenne", egyszerűen a tapasztalataim alapján ez okozza a legkisebb szenvedést nektek meg nekünk a legkevesebb kellemetlenséget... A "nem vagy az esetem" sajnos nem mindenkinél működik, vannak férfiak akik ilyenkor faggatózni kezdenek, hogy de miért nem, meg bizonygatni az ellenkezőjét, hogy de igen, majd ő bebizonyítja... Ilyenre nincs szükségünk.

És igen, ha hiszed, ha nem, ha egy férfiról látom, hogy jó ember, akkor utána lelkiismeret-furdalásom van, hogy elküldtem, de sajnos nem én tehetek arról, hogy nem ébresztett bennem vonzalmat...

2014. júl. 13. 09:42
 15/18 anonim ***** válasza:

Tehát magyarul nincs benned annyi gerinc, hogy megmond az igazat. Arról nem is beszélve, hogy általában már amikor odamegyek egy lányhoz tudom, hogy nincs barátja, mert teljesen vadidegenekkel ritkán ismerkedem.

Ó és nagyon kedves, hogy törődsz azzal, hogy nekünk mi okozza a legkevesebb fájdalmat. Nem! Azt szeretjük ha emberszámba vesznek minket, korrektek és becsületesek velünk, és nem játszanak velünk játékokat és nem hazudnak a szemünkbe. Én nagyfiú vagyok már azt meg tudom érteni, hogy van akinek a mackós, másnak a vékony, vagy a kigyúrt, vagy csak a hupilila szemű srácok tetszenek, azt viszont rohadtul nem amikor a képembe hazudnak, csak azért, hogy megússzanak pár kellemetlen kérdést, ami megjegyzem az én esélyeimet nem nálad, hanem a következő lánynál javítaná akinél próbálkozok. Az meg pláne gusztustalan, hogy a hazugságot, úgy állítod be, mintha az a mi érdekünkbe történne. Hányok az ilyen nőktől, ez az egész megint semmi másról nem szól, csak a ti önzésetekről. Ki akartok kerülni minél gyorsabban egy kényelmetlen szituációból. Bűntudat, na ne röhögtess. Szemrebbeneés nélkül pofán hazudsz valakit, aztán bűntudatod van mert elutasítottad? A hét vicce! Kívánom, hogy visszakapd az élettől ezt. Nem a visszautasítást, mert az benne van a játékban és egy teljesen normális dolog, nem tetszhet mindenki, hanem az inkorrektséget, és azt, hogy hülyének néznek, és átvernek mondván a saját érdekedben... Tudod nem minden férfi örökvesztes lúzer, aki nem tetszik és nem mindenkit lehet palira venni!

2014. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyébként a válaszaiddal remekül alátámasztottad a kérdésed. Az ilyen nők miatt mint te, gondoljuk ezeket.

Az ilyen hazug, inkorrekt nő még sokkal rosszabb, mint a bunkó liba, aki elküld melegebb éghajlatra. Ő legalább őszinte volt, én meg levonom a következtetést, hogy rossz lánynál próbálkoztam. Ezerszer inkább alázzanak meg a külsőm miatt, mint nézzen hülyének a magadfajta "jótét lélek".

2014. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Pont hogy nem vagy nagyfiú...

Inkább egy sértődött kisfiú, aki a lelki sebeit jött ide nyalogatni meg a frusztrációjának hangot adni mert mi gonosz, hazug, inkorrekt nők nem kérünk belőle... :D Röhög a májam rajtad... Azt se tudod, ki vagyok, de máris messzemenő következtetéseket vontál le rólam... Személyeskedsz... Na, ki itt a bunkó? Ki ír itt ilyen pöffeszkedő hangnemben?

Minden szavadból kiütközik, hogy mennyire lenézed a nőket, de azért adjunk egy esélyt?? Hát tudod, hogy mikor...

Egyébként az csak a te hibád, hogy "nagyfiú" létedre senki éredeklődését nem tudod felkelteni... Ha a külsőden nem is, de a stílusodon sürgősen változtass, mert ezzel csak még ellenszenvesebb leszel.

2014. júl. 13. 12:25
 18/18 anonim ***** válasza:

A magadfajta nőszeméllyel össze sem jönnék. Nekem az intelligens, művelt, nyíltszívű, becsületes aranyos hölgyek jönnek be. Nem az álszent, hazug nőcskék. Mégis mit akartál ezzel a kérdéssel? Hogy ajnározzunk? Hogy te milyen nemeslelkű vagy, hogy nem alázod porig azt a szerencsétlen lúzert aki neked nem kell? Ó és volt már párkapcsolatom. Most is van. De utasítottak már vissza is párszor. Azokat becsültem a legjobban, aki megmondta az igazat és nem volt bunkó.

Arról nem is beszélve, hogy én egyetlen szóval nem kértem esélyt. Nem szokásom könyörögni. Én korrekt, tisztességes, őszinte, és normális elutasítást kértem. Úgy látszik a korrektség és az őszinteség számodra luxus. Sajnállak. Ami pedig a stílusomat illeti hölgyekkel, hölgyként bánok, a hozzád hasonló hazudozókkal, meg úgy, ahogyan megérdemlik. Lekezelően.

És nem a nőket nézem le. A hozzád hasonló hazug álszenteket, és a hasonszőrű bunkókat nézem le. Rengeteg tiszteletreméltó és korrekt nőismerősöm van akiket igen nagyra becsülök. Olyan is van köztük aki egyébként visszautasított.

2014. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!