Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szerintem állítják be...

Csak szerintem állítják be sokan úgy a pártalálást, mintha az olyan könnyű lenne?

Figyelt kérdés
Mintha csak gondolna egyet az ember és máris van valakije, pedig az életben ez nem így működik.
2014. máj. 29. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

te viccelsz??

jó helyre jöttél mert itt mindenki csak sírni tud hogy nincs senkije

2014. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt mindenki csak sír, hogy nincs senkije, persze mindig a másik nem a hibás, vagy más, akinek sikerült, mindig más, csak a síró egyén nem.

Tényleg nem nehéz a pár találás, ha tudod, hogy mit szeretnél. Nyilván ha boltba mész és tejet akarsz, nem a karalábék között válogatsz, mert ott csak karalábé lesz.

2014. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az élet nem egy bolt, ahol kedvedre válogathatsz embereket a polcról. Nincs olyan ember a közeledben amilyet szeretnél magad mellé? Akkor megszívtad. Ő nem téged szeretne? Akkor is. Csak ennyire "egyszerű" találni valakit.
2014. máj. 29. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Wow
2014. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Simán teremthetsz olyan szituációt, amibe olyan emberek lehetnek körülötted, amilyeneket szeretnél. Ha meg nem szeret az illető viszont még mindig kereshetsz másikat. Ennyire egyszerű. De tisztában vagyok vele, hogy nyafizni és sajnálni magad sokkal egyszerűbb.
2014. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez esetben elmondanád hogyan lehet olyan szituációt teremteni? Vagy egyáltalán hol vagy valami?
2014. máj. 29. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Van érdeklődési köröd? Na pl. ott. Szerinted a Fideszesek, a Melegek, a Goások, a Szigetesek miért gyűlnek össze? Mert közösen szeretnek valamit. Meg van a kiindulási alap, lehet menni ismerkedni. Ne kelljen már jobban a szádba rágni.
2014. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van érdeklődési köröm, de annyira nem népszerű sajnos szinte semmi, ami engem érdekel, hogy nem nagyon épülnek rá közösségek, főleg Magyarországon nem. Hülye nem vagyok, ha lenne ilyen, nyilván ott próbálkoznék. Akiket pedig ismerek hasonló érdeklődési körrel, azok között meg nincs olyan, akivel érdeklődnénk egymás iránt. Akkor...?
2014. máj. 29. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2014. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lány.
2014. máj. 29. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!