Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok, bik, tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, bik, tudtok idegesítő, tipikusan meleg nőkre jellemző szokásokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra mint a gagyi csávó-deó használata vagy a felállított gallér.


Tudtok még ilyet? Mi az amitől égnek áll a hajad?



2014. júl. 13. 00:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
29%

OFF


"Kétlem, hogy ez így működne."


Attól még így működik. Male-to-Female esetben is, meg Female-to-Male esetben is. Először gaynek definiálják magukat, utána (főleg az MtoF-ek) travinak, azután átmennek transzszexuálisba, és onnantól kezdve önigazolásból elkezdik azt a szöveget terjeszteni, hogy ők MINDIG IS a másik neműnek érezték magukat, MINDIG IS transzszexuálisok voltak.

Közben meg évekig, évtizedekig vidáman ugráltak egyszerű melegként, taviként, vagy akár heteró lányként/fiúként.

Számtalan ilyen esetet láttam már az LMBT közösségben.


De hangsúlyozom, nem a Te hibád, hogy kételkedsz ebben, mert kifelé azt terjesztik, amire Te is utaltál: hogy a transzszexualizmus az veleszületett állapot, születéstől fogva van az illetőben, és haláláig megmarad. (A valóságban egyik sem igaz, mert csak egy megadott életszakaszban kezdik el érezni, és nagyon soknál el is múlik pár év múlva - csak akkor már nem tudják visszacsinálni, mert a műtétek visszafordíthatatlanok.)


Na mindegy, nem is akarlak feltétlenül meggyőzni, mert nem olyan lényeges az egész, ha valaki nem TS. Meg nem is ontopik. :)

2014. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:


MtF vagyok, soha nem tartottam magam travinak, meleg férfinak meg még kevésbe, mert a nőkhöz vonzódom. Amúgy általánosítás rulz :p

2014. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A felhajtott galler leszbis? :-D esha egy lanyos leszbi hajtja fel a gallert akkor? En azt hittem h ez csak ilyen vagany stilus es kesz....
2014. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Van, aki már a kockás ingeket hordó lányokat is leszbikusnak titulálja, vagy azokat, akik nem hordanak magukkal táskát. Ha már öltözéknél tartunk, akkor szokták szeretni a bőr-, fa-, csontékszereket.
2014. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Én soha nem gondoltam arra, amikor megvettem egy ruhát, hogy most elég leszbikusos-e? :D

Bőr karkötőm van, kockás ing cooool, táskát senki nem szeret magával hordani szerintem...de kell a vackaink miatt...

2014. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Van aki tényleg pasi dezodort használ? :D Én leszbi vagyok, de szerencsére ilyennel még nem futottam össze :D


Szokták mondani ezt a randival is költöztető brigáddal mennek (értsd: nagyon hamar összeköltöznek :D)


Aztán sztereotípia még, hogy minden leszbi tart macskát, de ez nem igaz. Az mondjuk igen, hogy nekem is, meg a barátnőmnek is van, de például az exem utálja a macskákat (már innen tudnom kellett volna, hogy nem illünk össze :D).


Aztán az is, hogy rövidre vágjuk a körmünket. Ezzel az a baj, hogy én egyszerűen utálom, ha úgy igazán rövid a körmöm, szóval nincs fullra levágva.


Szóval nem tudom....egy sztereotípiára se lehet azt mondani, hogy igen, tényleg, ez minden leszbire igaz :D


20/L/L

2014. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Hamar összeköltözés pipa

Macskák pipa

Rövid körmök pipa

Férfi dezodor OMG soha! :D Biztos van ilyen, még nem láttam ilyet, viszont vannak ijesztő butchok, úgy néznek ki mint egy törpe vin disel.

2014. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

OFF. Nem tudom, melyik okos irkált a TS-ekről: a travi, az teljesen más tészta. Az a travi, aki szeret időnként a másik nem tagjának öltözni kvázi brahiból, de egyébként bármilyen nemi identitású és orientáciújú lehet.


Én használok csávó tusfürdőt és deót is, nem szeretem magamon a nőszagot, kivéve, ha a csajomról tapadt rám, ha ez irritáló valakinek, hát ez van.

A rövid körmöknek viszont praktikus jelentősége van, sajnos én már szoptam meg ennek a hiányát, nem tudom, hogy lehet aktív leszbikusként a nullánál hosszabb körömmel tevékenykedni.

A keménykedés, hímsovinizmus, hímfóbia, hímgyűlölet sajnos mind előfordul a praxisban, de ezeket meg lehet érteni, ki hogy próbálja kezelni, hogy a társadalom legelnyomottabb részéhez tartozik. :))

2014. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nekem a legidegesítőbb sztereotípia egy leszbikusban, ha felnyírt tüsis hajat hord, és emellett szemöldök piercingje is van... ezzel ki lehet kergetni a világból engem. Nem tudom miért, de ezt egyszerűen számomra taszító látvány. Talán azért, mert ha heteró lennék, és ilyen férfi hajtana rám,ugyanúgy elutasítanám, mert így néz ki. És ami még szerintem sztereotípia, és így többnyire igaz is, hogy a legtöbb leszbikus dagi és/vagy slampos. Na ettől is hülyét kapok, hogy miért van elhízva a legtöbb leszbikus, főleg a fiús és az unis nők?


27/n/L

2014. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A karika piercingre egyébként általában allergiás vagyok, egyedül az orrban található "pötty-piercinget" viselem el, és azt sem szeretem egy leszbiben, hogy miért hord a legtöbb férfias tetoválást? Van egy csomó szép, nőies motívum ,miért nem azokat inkább, ha már nő? Előző vagyok.
2014. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!