Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok, bik, tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, bik, tudtok idegesítő, tipikusan meleg nőkre jellemző szokásokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra mint a gagyi csávó-deó használata vagy a felállított gallér.


Tudtok még ilyet? Mi az amitől égnek áll a hajad?



2014. júl. 13. 00:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szerintem amiket írsz, azért az nem igaz a többségre...de lehet hogy csak túl optimista vagyok :D


20/L/L

2014. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom,lehet tulzok,de azok a leszbikusok,akiket szemelyesen ismerek,azok tobbsege szornyu,ahogy kinez. A legtobb leszbin en azt latom,hogy egy ido utan elhiznak,nagyon csunyan es ugy is maradnak. Ha az en parom hizna el igy,azonnal elhagynam,mert ha en teszek ,hogy tetszem neki,akkor ezt viszonzaskepp elvarom. A 27 eves valaszolo vagyok.
2014. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
*teszek azert,hogy... Kimaradt,bocsi. Es az ekezetekert is,mert telefonrol irok.
2014. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 AvDe válasza:
Szerintem egy ösztró bulin megtalálod ezeket a sztereotípiákat. Legalább egy olyan csapat van, kb. 15 fős kik full ugyanúgy néznek ki: felállított haj, neon fültágesz, ált. zöld\sárga, hüvelyk ujjon vastag vagy valamilyen gyűrű, ülepes gatya, deszkás cipő, palis gesztusok, de ha úgy van vihorászva futnak a wcbe hármasával. Benne van még a keménykedés, és némelyik leszbikus brutál agresszív, kicsit talán rájátszósan is.
2015. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%

Végig olvastam az összes hozzászólást és úgy érzem,hogy nagyjából egyik sem igaz rám. Azt veszem észre, (sajnálom ha tévedek) hogy mindenki a sztereotípiákra épít és általánosít,ez véleményem szerint nagyon szomorú.

Nem öltözködöm fiúsan,nem vagyok kövér-slampos,piercing-et nem hordok és nem is fogok! Nem rövid a hajam, és az öltözködésem teljesen lányos/választékos! Az igaz,hogy egy kicsit szeretem a férfias illatokat magamon,de már ez se nagyon használatos az esetemben.

De mi van ha mégis? Miért zavar annyi embert (főleg minket,akiknek át kéne érezni egymás helyzetét) az,hogy kicsit másabbak vagyunk? Nem tudom felfogni...most belegondoltam,hogy ha egy olyan leszbikus nő lennék,akit a sztereotípiákra jellemző tulajdonságokkal körbeírtatok,rögtön sírva fakadnék! Már most is elég rosszul érzem magam emiatt a dezodoros/tusfürdős dolog miatt..hát még ha a többi is igaz lenne rám. Valakinek ez a stílusa,valakinek az.(Gondolom) még senkit sem bántottatok ezzel meg,hogy ezt felhánytorgattátok neki,max nem ismerkedtek vele,de talán nem is baj,mert a felszínességnek megvan a maga ára! A mai ember nem értékeli a külső mögött rejlő szépséget,pedig néha jót tenne a felszín alá nézni! Akiket ez a kérdés megbántott,annak őszinte bocsánatomat és kitartásomat küldöm! S még mielőtt azt mondanám valaki,hogy biztos egy ronda-nyomorék csaj prédikál itt a belső szépségről: annak elmondom,hogy van barátnőm és teljesen meg van velem elégedve! Sőt! Én is megvagyok magammal elégedve,és a környezetemben élő több,mint 10000 ember is! És ha egy ilyen "fiús" leszbikust meglátnék az utcán,akkor is csak annyi lenne a benyomásom,hogy ha érdeklődne irántam,én annak csak örülnék! (Bocs a kisregényért,remélem vannak akik egyetértenek velem!)

2015. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Te drága utolsó, te a sztereotip önértékelési zavaros leszbi megtestesítője vagy :D

Kit érdekel, ki mit zavar. A legtöbb leszbinek szerintem amúgy is azért olyan taszító a stílusa a többség számára, mert teljesen leszarják a konvenciókat, vagy még kimondottan szembe is mennek vele.

2015. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Előre is boccs ha sértő leszek, akinek nem inge, ne vegye magára ;)

1, Legalább mi, érintettek tudjunk már különbséget tenni szexuális orientáció, és nemi identitás között! Pls!

2, Mind a kettőre igaz, hogy a szívárvány sok-sok színében pompázik. Nem csak hetero-homo-bi és nem csak fiú-lány van.

3, Nem éljük meg túl boldogan, ha olyat hallunk "mennyire irritálnak azok a hül.e, megjátszós leszbik, biztos csak hiányzik nekik a fax, tiszta szánalmasak, nincs is olyan h leszbi, ezek csak önimádó feminista libák, ..." Akkor sokan hogy jönnek mégis ahhoz, hogy valakit az identitása miatt nevez szánalmasnak, röhejesnek, ...? Én személy szerint nem tudok vonzódni a butchokhoz, de semmi bajom velük, mit érdekel engem, vagy jobban mondva miért is zavar, hogy valaki más, hogyan érzi jól magát a bőrében? Valószínű kap eleget a konzervatív társadalmunktól és a beszűkült homofóboktól (hisz rajta látszik), miért kell még "belső körökben", ott ahol megértésre vár, még belerúgni, kiröhögni, kigúnyolni?!

4, "Miért hord/tesz dolgokat, hiszen lány?". Talán mert nem érzi magát annak.

5, "Akkor miért nem operáltatja át magát?" Ennek rengeteg oka lehet. Fél a teljes felvállalástól, nem érzi tökéletesnek a mai tudomány által nyújtható segítséget, ... De akár az is lehet, hogy nem akar fiú lenni (tudjátok: SZIVÁRVÁNY!).

Én speciel genderqueer vagyok. Lány vagyok, lánnyal élek, és teljesen hangulattól függ, mit veszek fel/mivel fújom magam. Bár lévén, hogy személyes ízlésem szerint nem túl szép a butch kinézet, nem vagyok olyan, de totál csajos sem szeretek lenni. A kettő közt ingázom, hol csajosabb, hol fiúsabb kiszerelésben. Annyira hangulat függő, mint egy átlag lánynál a szép tavaszi napon az, hogy szoknyát vagy valami csini nacit húzzon. Tény a "pasi énem" erősebb, de ez inkább fejben mutatkozik meg, kifelé azért visszább fogom magam.

U.i.: Egy transz nem él boldogan évekig a született nemében, max te úgy látod. Én is sokat szenvedek az identitásom miatt, pont az ilyeneknek köszönhetően, de hiába arcoskodok itt névtelenül, a való világban a páromon kívül senki nem tudja (a család sem), hogy nem csak orientációs, hanem identitás "problémákkal" is küzdök. Ők szentül hiszik, hogy csak vagányabb csaj vagyok.

2015. febr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!