Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy lepontozás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nagy lepontozás az oldalon?

Figyelt kérdés

Tegnap is meg ma is lepontoznak mindenkit, még akkor is ha teljesen normális választ adott

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Itt is, akármit válaszoltak, mindenki 0%

Ezt most valaki élvezi?


2014. júl. 13. 10:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%

Azért van a szexnél a kérdés mert mi itt válaszolunk.Ez logikus nem?

Amúgy 34%is ugyan azt tudom válaszolni mint 94%-al.

A fejem ugyan az marad:)))

2014. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
38%
Itt is valaki lepontozza a normális válaszokat.. !!!! -,-
2014. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

de értem mire gondolsz, a kérdésemnek tényleg nincs köze a szerelemhez vagy a szexhez

de ha ezt a kérdést nem ide írom, semmi értelme nem lett volna

egyrészt máshol nincsenek ilyen lepontozások, másrészt ott jóval kevesebben nézik

2014. júl. 13. 10:57
 14/26 anonim ***** válasza:

A másik meg ha lepontozza a jó választ a rosszat helyesli,akkor az ő pontjai is csökkennek.

Sok % nélküli ezt nem tudja,ki is vágják egy idő után mindet.

2014. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 RRR ***** válasza:
100%
ehelyett inkább szeretkezzen aki tud!!!!
2014. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

marcsa

ki ne szedd a neved!!!!!!! /71%-os vagyok/nézdd enyém is csökkent 1-et

2014. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%

Tegnap óta -5% nekem.

Remélem boldog tőle ez a szerencsétlen! Gondoltam, hogy leveszem a nevem, de 1. attól még ugyanúgy lepontoz, 2. teszek a százalékra. Ha a kérdezőnek tudok segíteni, az már nekem jó.

Egyébként nem is lenne szabad vélemény szerint pontozni. A kérdésre válaszoltam? Nem sértettem vele senkit? Igen? Akkor nem lenne szabad negatívnak értékelni. Ezért bannolni kéne!

2014. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az a szánalmasabb hogy a drága adminok, az ilyeneknek adnak majd bannolnak, mikor normálisan tisztázni akarom velük az ügyet, vissza írni alig tudnak, majd mikor kimondom hogy milyenek is emiatt, akkor újra jön a bann. Hahahha :D Érett vezetőség, ha nem írok holnap akkor már ezért is bannoltak :D
2014. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Borsó:))

Akkor marad minden a régi,hagyjuk hogy élvezettel nyomhasson egyet a piros kézre.Mi nem vagyunk semminek az elrontója :DD

2014. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Marcsa és borsó is kapot zöld pacsit! :)
2014. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!