Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért pont a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért pont a vékony fiúkat kell bántani, alázni, cikizni?

Figyelt kérdés

Nem értelek titeket,hogy miért pont a vékony fiúkat szeretitek porig alázni,mindenféle degredáló jelzőket alkalmaztok rájuk,például girnyó,nyüzüge,csontváz,kinevetitek őket,soha nem járnátok velük és ezt éreztetitek.A kövérekkel pedig nincs annyi bajotok,csomó pocakos,löttyedt meg sörhasú férfinak van nője,mert az olyan férfias,ha egy hájas disznó az illető.Mi baj a vékonyakkal?Ők sokkal inkább kevésbé tehetnek arról,hogy ilyenek,míg a kövéreket nehogy már sajnáljam a túltápláltságukért(az egészségügyi okokból elhízottakat ne számoljuk ide).

Szóval mi ez az undorodás?

Ha nagyon gusztustalan fiút kell mondania egy lánynak,tuti a vékony,soványat mondja,nem a kövéreket.A fiúknál legalább fordítva van.

Annyira utálom/utáltam emiatt,hogy vékony vagyok,pedig nem tehettem róla,mert fiatalon nőttem 190 cm magasra és emiatt voltam nagyon sovány,most már rengeteg gyúrással és kajálással közelítek a normál súlyhoz,de már hányingerem van az összes lánytól,mert tudom,hogy mindegyik utálja a vékony fiúkat.


2014. júl. 13. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Fejezd be!!!
2014. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Szóval nem tehetsz róla, hogy értetlen elmebeteg vagy? De ha már tudod magadról, az félsiker.
2014. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt slimbody2!


Valószínű nem azért bántanak, mert sovány vagy, hanem azért, mert nincs rendben a személyiséged, és ezért a buta emberek úgy gondolhatják, hogy bánthatnak. Fogadd el magad, és tegyél meg mindent annak érdekében, hogy jól érzed magad a bőrödben. Ez meglátszódik majd a kisugárzásodon is, és akkor nem fognak bántani.

2014. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg rosszindulatú, undorító ember van mindenhol...
2014. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Miért veszed magadra? Engem is állandóan b**zogattak/nak és akkor ? Teljesen lesz@*om még így is több nőm volt mint nekik de ha még nem is lenne az sem érdekelnek. Mit kell foglalkozni mások véleményével és sírni állandóan?
2014. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Ja, és még valami: Azért a viselkedésen is illene változtatni, különösen az nagyon csúnya, ahogyan a kövér emberekről és a lányokról nyilatkozol. Most éppen az jutott eszembe, hogy lehet már azért cikiznek téged, mert nem tudsz normálisan viselkedni.


Tehát változtass.

2014. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert Németország ma este sz#rrá veri Argentínát.
2014. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Igen, a fiúknál fordítva van, szerinted a duci lányoknak nem $zar ugyanúgy, mint neked?

Engem mindig ba$ztattak.

Közel 20 kg-ot fogytam, de a múltbeli sérelmek miatt az önbizalmam nulla, és ez már nem fog változni...

Úgyhogy nem csak te vagy az áldozat, vagyunk rajtad kívűl szép számmal különféle okokból.

2014. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ramcsiii ***** válasza:
100%

Nem kellene állandóan általánositani!!

Nekem semmi bajom a soványabbakkal sem a ducibbakkal..!!

Most jobb lenne ha kigyurt,beképzelt,egoista majom lennél?!NEM!

Lehetne több önbizalmad,lehet jobban kiszemelnének maguknak a lányok ha látszana rajtad hogy elégedett vagy magaddal!

És sohasem baj ha egy fiú vékony,mert ugyanezt mondhatják a vékony lányokra hogy fogpiszkáló,nyeszlett..vagy elfujja a szél!

Nem kell magad emiatt utálni,csak tedd rendbe kicsit a gondolataidat és nézz kicsit jobb szemmel magadra!

Ne a hibáidat lásd magadon és engedd hogy mások is azon tépelődjenek,hanem helyezd hangsúlyra az előnyösebb dolgokat,hogy jobb vélemyénnyel legyél magadról! :)

2014. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
lehet,hogy cikizik a vékony csajokat,de mégis a fiúk nagyon nagy részének ők tetszenek.fiúknál miért van fordítva??ezt nem bírom felfogni?mert csak egy jelentéktelen kisebbségnek tetszenek a vékony fiúk?egyébként nekem semmi bajom a duci lányokkal,tetszenek,de ők is kigyúrt vagy nagydarab fiút akarnak és ugyanúgy lealázzák a vékony srácokat,mint a többi lány.
2014. júl. 13. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!