Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Van aki azt...

Miért van ez? Van aki azt mondja fogyjak van aki pont jó vagy aki szerint vékony vagyok. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Nos..Annyi lenne hogy a családom szerint ledobhatnék 5 kg-ot a barátnőim szerint jó alakom van és már a fiúk is mondták ezt...2-3 ember szerint meg vékony vagyok...Akkor szerintetek fogyjak vagy ne? 180 cm/65 kg

2014. júl. 4. 01:07
 1/6 anonim válasza:
Jó magas vagy :)) szerintem a 65 kg teljesen ideális 180cm-hez, inkább sportolj valamit, ne a kilókat nézd hanem az összképet. A sportos csajok jók, főleg ha magasak is :)
2014. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a magasságodhoz jó a 65kg. Valóban a sport segít, s inkább az összképet nézd, hiszen lehet vastagabb a csontozatod is, tehet rá az is plusszt. :D Hogy ki mit mond? Ne azt nézd. Ahogy te jónak látod, jól érzed nagad az a lényeg. Hiszen vannak pasik akil a 150+kg os csajokat szeretik, vannak akik az 50kg alattiakat. Egyik sem állna neked jól. Van le ill felfele is egy egészséges határ. Ha azon belül vagy semmi gond. A 65 az ott van :)
2014. júl. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen magassághoz szerintem nem kelene fogynod egy dekát sem. Nagyon csinos lehetsz. Inkább sportolj és étkezz változatosan egészégesen! Aki azt mondja, hogy fogynod kellene az irigy, semmi több.
2014. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. De fogyózni nehogy elkezdj!! Ha formásodni akarsz, ott a sport.
2014. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igazatok van..^^
2014. júl. 4. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Én így érzem jól magam a bőrömben, de ha híznék pár kilót akkor sem dőlne össze a világ. 182 cm 60 kg 17/L
2014. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!