Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért untatnak engem a bölcsés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért untatnak engem a bölcsész és pszichológus lányok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 15:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha untatnak, miért velük ismerkedsz?
2014. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy olyan ostoba, hogy azt hiszed más tudni fogja, amit csak te tudhatsz?
2014. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Mert buta vagy, mint a föld és semmiről nem tudsz velük beszélgetni?
2014. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
ezek általában affektálós hü.lye libák, akik azt hiszik, hogy ettől mostb ők aztán valakik, és próbálnak tudálékoskodni...ne is foglakozz velük...:D
2014. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
4-es: Te mindig, minden helyzetben általánosítasz, vagy ennél a kérdésnél? Jópár évet eltöltöttem már bölcsész körökben, és egy affektálós emberrel nem találkoztam. Érdekes.
2014. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én is bölcsész vagyok, és nem azért választottam ezt, mert "valakinek akarok látszani" hanem mert ez érdekel. Ha valamihez nem értesz, nyilván nem tetszik vagy affektáltnak tűnik személy akinek az egész létét ezt határozza meg.

Más okot nem tudok kitalálni, mert nem látok bele a fejedbe, több éves pszichológiai tanulmány után sem, bocs :-)

N 37

2014. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

A kérdést sem értem teljesen. Miből gondolod, h egy bölcsész vagy pszichológus lány értelmesebb vagy izgalmasabb, mint az átlag?

Eleve a legtöbb nő unalmas, mert nincs hobbija, érdeklődése, és egyetlen értéke a külseje, attól meg h bemagol egy csomó dolgot, és elvégez egy ilyen szakot, se izgalmas, se okos nem lesz, sőt általában csak beképzelt. és még mielőtt vki belém kötne, van diplomám.

2014. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%
7-es: Mert csak ezt akarod bennük látni. First hand experience, hogy ha ennek az ellenkezőjével találkoznak, akkor az ollyan nagy férfiak vagy megfutamodnak, vagy elkezdik hibás logikával bizonygatni, hogy nem az vagyok, ami, mert nem illik a világképükbe az, hogy egy nő is lehet okos, értelmes, és még izgalmas is. Ez vagy xenofóbia, vagy csak annak a kivetítése, hogy rettegnek attól, hogy egy nő okosabb legyen tőlük, mindenesetre szánalom. Tömény, 100% szánalom.
2014. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

"7-es: Mert csak ezt akarod bennük látni. First hand experience, hogy ha ennek az ellenkezőjével találkoznak, akkor az ollyan nagy férfiak vagy megfutamodnak, vagy elkezdik hibás logikával bizonygatni, hogy nem az vagyok, ami, mert nem illik a világképükbe az, hogy egy nő is lehet okos, értelmes, és még izgalmas is. Ez vagy xenofóbia, vagy csak annak a kivetítése, hogy rettegnek attól, hogy egy nő okosabb legyen tőlük, mindenesetre szánalom. Tömény, 100% szánalom."


neked sztem agyadra ment a pszichológia. attól, h angol kifejezéseket és idegen szavakat keversz bele, még nem lesz több értelme a mondandódnak.

Nyilván azért találok unalmasnak egy nőt, mert unalmasnak akarom látni. Na pont ezért áltudomány a pszichológia, csupa nyakatekert zagyvaságot mondtok mindenre, aminek semmi értelme.

józan paraszti ész: gondoltál már arra,h esetleg azért tartják sokan unalmasnak a bölcsész lányokat, mert tényleg azok? bár gondolom, gondolkodni és szembenézni a valósággal nehezebb, mint összeollózni néhány értelmetlen pszichoblablát.


"mert nem illik a világképükbe az, hogy egy nő is lehet okos, értelmes, és még izgalmas is."


nem írtam olyat, h nem. talán az értő olvasást kéne gyakorolni inkább meg a gondolkodást.

2014. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
9-es: Állj le a sértegetéssel. Azért használok angol kifejezéseket, mert az jut eszembe először. Te is csak egy megkeseredett nőgyűlölő vagy. Pont.
2014. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!