Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal a problémával jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal a problémával jöttem hogy tetszik nekem egy volt osztálytársam és mostanság sokat beszélek vele és nem tudom hogy egy lány mikkor érez többet mint barátság?

Figyelt kérdés
Amikkor ki jön velem mindig ki van öltözködve meg mindig nevet meg minden de úgy érzem nem tetszek neki meg semmi és nem tudom hogy hogy tudnám közelebb hozni magamhoz , facebookn-se le lájkol semmimet se meg magát sem ír meg semmi és nem tudom mit kellene tennem, ezért szeretném meg kérdezni hogy hogyan is tudnám meg tudni hogy egy lány mikkor érezz többet mint barátság ?
2014. júl. 12. 14:13
 1/1 anonim válasza:
erre nem könnyű válaszolni...Csak ennyit mondok: Majd tudni fogod <3
2014. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!