Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Entschuldigung kérdése:

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
van egy barátom.. 17 éves, én 15. jóban vagyunk, szeretünk együtt lenni, de megbeszéltük, hogy csak barátok vagyunk.. néha smárolunk, odajön, megcsókol, közös programokat szervezünk, várjuk a találkozást.. de nem érzünk semmit. ( vagyis én nem ) odaadja a pulcsiját, a sapkáját, udvarias velem. nagyon szeretem, mint barátot.. elvisz moziba, kajálni, meg ilyen helyekre.. ha kimtvagyunk az ölébe ülhetek, aranyos, kedveskedik nekem, szinte csak rám figyel.. és szerintetek csak kihasznál, esetleg szerelmes belém? szivesen összejönnék vele, a gond az, hogy ugy kb 1 fejjel magasabb vagyok.. :| szerintetek ez gáz?? vagy ti összejönnétek így vele? HELPME
2014. júl. 13. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tünik, hogy te használod ki...
2014. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki inkább kihasználja a másikat, az max te lehetsz, mert ő teljesen átadja magát neked, te meg jól érzed magad így.

A magasságra utalni meg hülyeség. Az a gáz, ha valakit emiatt utasítasz el.

2014. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először azt írtad hogy csak úgy szereted mint barátot,de azért összejönnél vele?! :)

Egyébként szerintem tetszel neki és ha neked is tényleg tetszik akkor a magasság nem számít

2014. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább te használod ki. Egyértelmű hogy érez irántad valamit... Nekem sose számított a magasság, de TE döntessz


(sajnálom a fiút)

2014. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem használom ki, tényleg szeretem őt, és énis átadom magam neki, hisz akkor nem viselkednék vele így, nem jönnék ki vele így, nem engedném neki, higy megcsókoljon.. úgy gondolom, hogy nem használom ki, mert ÉRZEM, hogy szeretem , mint barátot, és jó így..
2014. júl. 13. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
DE kihasználod ha ő visz el moziba meg ilyen helyekre..
2014. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!