Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel akarnak jelenteti erőszaké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel akarnak jelenteti erőszakért, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész 1,5 éve kezdődött.

Albérletben vagyok már ott 3 éve. A lépcsőházban lakik egy lány az anyjával. Alkoholisták igen a lánya is aki még csak 20 éves.

Nem dolgoznak a segélyből élnek.


A lány egy nap azzal kopogott be hozzám hogy adjak kölcsön, persze nem adtam majd naponta jött kérni pénzt, egyszer csak felajánlotta magát. (egyébként csinos szép lány és tiszta is reggel 9 től délután 2-ig kb, mert ekkor még józan.

Hát belementem, bagatell összeget kért de csak orálisan elégített ki semmi több.

Egyszercsak egyre sűrűbben jött végül már naponta akart jönni mondtam nekem nincs ekkora "kapacitásom" .


Erre most fel akarnak jelenteni hogy megerőszakoltam vagy adjak nekik 100.000ft ot.


Utána érdeklődtem hála istennek már 20 éves tehát elmúlt 18 mikor elkezdődött a dolog.


Gondoltam elköltözik de ritka olcsó az albérlet itt és 10 perc gyalog a melóhelyem is. Nem szeretnék elköltözni.


28/f


2014. júl. 13. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsa, hajrá:D
2014. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem fake, akkor így jártál. 18 felett is erőszak az erőszak, ugyan akkor, a vád, az csak vád.
2014. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Az első jól írta, én áthívnám magamhoz, felvenném a beszélgetést diktafonra és én jelenteném fel zsarolásért :D:D
2014. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kerida ***** válasza:
100%

Fenyegetőzzenek csak. Bizonyíték nincs rá. Ha csak nem tartotta meg a spermád.

Ha feljelent akkor meg te rágalmazásért.

2014. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Ezek futottak át az agyamon:

- Kettő egy ellen.

- DNS teszt.

2014. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, csak fenyegetőzik

bizonyítéka van?

többet ne menj bele, ne is foglalkozz velük

2014. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as jól írta!


Diktafont vagy telefont a zsebedbe (hangfelvétel bekapcsolva rajta) és beszélj vele még egyszer a dologról. Ne túl feltűnően de simán elhangozhatnak olyanok az ő szájából, amik a hülye számára is láthatóvá teszik az ő hamis vádját.

2014. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mindig a vádlónak kell bizonyítania
2014. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen alja emberek akkor ez csak fenyegetőzés, fogalmuk sincs hogy miként működnek a dolgok a bíróságon.
2014. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az erőszak nem fog megállni. Ha elmondod a verziódat a nyomozó hatóság meg fogja vizsgálni.

És mivel alkoholisták "gyenge" tanúk, a hatóság meg iszonyat rutinos. Ki fog bukni miről szól.

1. Az erőszak nem fog megállni orvosi szakvélemény nélkül. 2. Éppen ezért 30 napon túl orvosi látlelet nélkül lyukra futnak. 3. A hamis vád 2 évnél indul és ki is osztják 4. Amit elkövettek zsarolás bűntette.


Jelentsd fel őket zsarolásért (megelőző csapásként), vagy ha már megtörtént az erőszakért a feljelentés akkor pláne.

Ami esetükben megáll:

1. prostitúció (pénzért szex) 2. hatóság félrevezetése 3. zsarolás 4. hamis vád. Sok év lesz ez nekik.

Anyu kerítésért is bajba kerülhet.

Nyugi van, egy ügyvédet kérdezz meg, ha észnél vagy az ilyet el lehet intézni :)

2014. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!