Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj a szerelem ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a szerelem ennyire?

Figyelt kérdés
Legalább is ha vége van.
2014. júl. 13. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
mert érzékeny vagy
2014. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szerelem, vagy a hiánya fáj? nemértem a kérdésed.
2014. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerelem ilyen. Van akit a mennyekbe repít, van akit a pokolba. Sok esetben pedig ebben a sorrendben mindkettőbe.. :(
2014. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szerelem, mivel még szeretem az illetőd, de a hiány is, mert hiányzik is.
2014. júl. 13. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor még nincs vége.
2014. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na tessék pont ilyesmit akartam írni amit az első említett. Hogy érzékeny vagy.


Én magamon is azt tapasztalom, szerintem azok súlyt le olyan keményen, akiknek, akármiért is, nincs olyan stabil érzelmi hátterük ami biztonságot adna, egy ilyen esetben. És ugye rájuk sokkal erősebben hat, jobban megérzik ezt a fájdalmat.


De persze lehetsz simán érzékenyebb is, akit eleve rosszabbul érintenek az ilyen dolgok. Na ja, szívás, nekem is fáj. De valahol talán szép is,, erről az a south park rész jut eszembe ,,,,,,,, ÉS megtaláltam yeee


https://www.youtube.com/watch?v=sN6ZgBJOTO4


szóval néha talán ez is kell. Ez is bizonyos értelemben talán szebbé teszi, meg mondják hogy addig nem tudod igazán értékelni, nem érzed igazán amíg el nem veszíted. Ez lehet kell ahhoz hogy lelkileg megerősödj. Én is most szakadtam el olyan emberektől akiket nagyon szerettem, hááát, bazi rossz érzés.


De tényleg, csomó olyan dolgot érzek most amit akkor nem éreztem,, :(

2014. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!