Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt olyan ember, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan ember, aki CSAK NETEN van úgymond kapcsolatban egy lánnyal? Vagy ha nem is kapcsolat, mivel nem valós ugyebár, de lelki társak, intim levelezők stb?

Figyelt kérdés
Hogy ismerkedtetek meg, hol? És találkoztatok-e már, vagy tervezitek? Elmesélitek?
2014. júl. 14. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Van....Most is beszelek vele....Masfel honap mulva tali!
2014. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt is megismertem több személyt akikkel nagyon jól eltudok beszélgetni :) volt akivel találkoztam :)
2014. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van.Evekota beszelgetunk neten,messze lakik,hamarosan talalkozunk stb ahogy lehetsegese fog vallni.
2014. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miert ERDEKEL EZ TEGED?
2014. júl. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas az ilyen.
2014. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4: mert én is ilyen helyzetben vagyok. És érdekelne a sztoritok, ha privben elmesélnéd :)
2014. júl. 14. 00:31
 7/8 anonim ***** válasza:
vannak, de csak az első találkozásg él 90%uk szerintem:)
2014. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor akik lepontoztak:


Megerősítem, igen szánalmas. Ti is nagyon jól tudjátok, hogy azok az emberek csak azért ülnek a gép előtt, és leveleznek/chat-elnek olyan csajokkal, akikkel még nem is találkoztak, mert nem tudnak élőben ismerkedni. Evvel pedig a saját személyiségüket rombolják.


Bizonyára azért pontoztatok le, mert ti is "net-szerelemben" éltek. Ez azonban csak a 21. század terméke. A hagyományos felállás szerint a férfiak élőben ismerkednek a nőkkel, és vannak kapcsolatban. A "Cyber-kapcsolat" ugyanis még csak másolatnak sem jó.


pontozzátok le ezt is.

2014. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!