Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ördögöt tegyek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ördögöt tegyek ezzel a netes kapcsolattal? (lányról van szó)

Figyelt kérdés

Hónapok óta beszélgetünk, szeretkezünk írásban a neten. Egymásra vagyunk hangolodva. Kepeket csak kérésre küldött a lany, de vissza nem nagyon eroltette, mert mi van ha elmulik a varazs? Honapok alatt a tali otletet is en hoztam fel, de nem mert szinten a varazs esetleges elmulasa miatt, meg szulei sem...mivel 206 km a tav köztünk, es korban is 9 ev javamra. En bo egy hete kuldtem magamtol vegre képeket neki rólam, nem érdekelt, mit szol majd. Azt mondja, nem csalódott. 2. Napja nem irtunk erotikusat egymasnak, pedig suru volt eddig ez. Ugy erzem, kezdunk eltavolodni kicsit, mert a beszélgetesek sem olyan melyenszantoak mar, mint par hete meg... Meg a szexet is csak en kezdeményezem utobbi hetekben mar...


Mit tegyek a lannyal?


2014. júl. 14. 02:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de a "szeretkezünk írásban a neten" mondatodig tudtam olvasni, ott ugyanis rámjött a krónikus röhögőgörcs
2014. júl. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

"szeretkezünk írásban a neten"


Mit is szoktak ilyenkor mondani? Ja, tudom: #FACEPALM

2014. júl. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2: xDDDD


amúgy ez így értelmetlen szerintem.

2014. júl. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lelki tarsak lettünk emelle...koszi, ki vagyok segitve....orulok h jo kedved van egyes. Sose kerulj ilyen helyzetbe, amikor evek utan talalsz egy lanyt, es o is 200 kmre lakik...
2014. júl. 14. 02:26
 5/10 anonim ***** válasza:
A szexet is csak te kezdeményezed az utóbbi hetekben?? Azt meg hogyan, ha nem találkoztok? Hogyan lehet írásban szexelni? Aztán lehet, hogy én vagyok retardált, de ezt nem értem.
2014. júl. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
erotikus levelezes -.-
2014. júl. 14. 02:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szerintem amikor azt írta, hogy nem csalódott, akkor kamuzott. Szerintem meglátott, és máshogy képzelt el. Különben nem távolodnátok, hanem inkább találkozni akarna. A 200km nem akkora nagy távolság, mi is meg tudjuk oldani.
2014. júl. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem sem mondott igazat. Mert amikor elküldtem neki a képeket, kicsit visszább is vett valamiért. Ezt megérzi az ember. Tudni kell, h neki van több éve egy plátói szerelme, egy nálam pár évvel fiatalabb srác. Nem reméltem én, h majd elfelejti egy csapásra, de fura, h nem tudunk egyről a kettőre lépni. Jogos, h nem akar távkapcsolatot, én is ezen vagyok, persze ehhez az is kéne, h élőben is minimum szimpatikusak legyünk egymásnak, tudom én...de még csak találkozni sem mer, mert szülei megharagudnának rá nagyon, eleve azért, h neten beszélget idegen férfival. Persze ezt meg is értem, mert sok az aberrált a mai világban, de küldem magamról vagy 6-7képet, mondtam, hogy webcamon is beszélhetünk, hogy tudja nem kamuzom....de ez is elmaradt gondolat lett. Mit tegyek? Most a napokban már közöltem a lánnyal, hogy én szeretnék lelépni, mert ennek semmi értelme így, hogy beszélgetünk-levelezünk (erotikusan is) és csak egy virtuális viszony ez az egész. Akkor marasztalt és kérte, hogy ne hagyjam itt, mert nagyon rossz lenne neki ez. Nem bírná, h egyik napról a másikra semmit sem beszélünk. Én meg nem tudtam lelépni, mert annyira szoros kötelék fűz hozzá így lassan 4 hónapja, h nem igaz.
2014. júl. 14. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: privátban elmondom, ha rám írsz.
2014. júl. 14. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!