Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a bátyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a bátyám feleségébe! Most mit tegyek? 19F

Figyelt kérdés
A bátyám 24, a felesége 20, én 19 éves vagyok. Nem szép dolog tudom, de beleszerettem a saját testvérem feleségébe és egyszer már meg is csókoltam, de aztán megbeszéltük, hogy nem mondjuk el senkinek, de még mindig szeretem. Szerintetek hogy legyen tovább? A bátyámat sem akarom megbántani, viszont a felesége az első szerelmem :(

2014. júl. 14. 03:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellheted magad, a bátyád feleségével együtt.
2014. júl. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mamma mia.

Nem tudom mennyire tanács de kerüld a bátyád feleségét és vergődd át magad a fájdalmon hogy nem lesz a tiéd.

Azt legalább ne felejtsd el hogy ha a bátyád feldobja akkor ha jóba vagytok rád hagy egy csomó cuccot meg pénzt stb, érdemes nem tönkre tenni vele a családi kapcsolatot.

Csaj meg max viszi a pénzt nem éri meg én mondom.

2014. júl. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld értelemmel legyőzni az érzelmeidet. Nehéz, de lehetséges. Azért a testvéredről van szó!
2014. júl. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ez cink. keress mást, ne kelljen csalódnia benned a bátyádnak.
2014. júl. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kerüld el nagy ívben. Ebböl nem jöhetsz ki jól.
2014. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
off: a csók hogyan történt meg? és utána hogyan beszéltétek meg? csak kíváncsiság.
2014. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
úgy csókoltam meg hogy egyik este a medencénél üldögélt, én kimentem hozzá, egész jól eldumáltunk és megcsókoltam, ő utána bement, utánamentem és megkérdeztem hogy mit csináljunk, erre mondta hogy ne mondjuk el
2014. júl. 14. 09:05
 8/8 Umaku ***** válasza:
Te beteg vagy. Hogy csinálhatsz ilyet? Szégyeld magadat! Ha a bátyád helyében lennék leütnélek!
2014. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!