Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leveleznél tovább egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leveleznél tovább egy lánnyal hónapok után, ha nincs esély a találkozásra és még szerelmes is plátóian valakibe?

Figyelt kérdés
Lelki társak lettetek a neten, és tökéletesen elvagytok de úgy néz ki a távolság, és egyéb dolgok miatt nem lesz semmi ebből. Demotivál ez, szomorúvá tesz. Múltkor már mondtam neki, hogy lelépek, de kb könyörgött, hogy ne hagyjam egyedül. Mit csináljak? KO vagyok.
2014. júl. 14. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy lelki társ mindig jól jön! kölcsönösen segíteni kell egymást :)
2014. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha neked megfelel egy baráti kapcsolat a lánnyal, akkor levelezz vele tovább

ha az kevés és csak rossz hogy úgyse lesz több, akkor hagyd, ne szenvedj

2014. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neki jó lesz, nagyon jó lesz, de neked nem.
2014. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én régóta levelezek egy sráccal, és net-en ismerkedtünk meg, a távolság miatt és egész másfelé visz a munkánk is a későbbiekben is, semmi esélye nincs hogy találkozzunk. Én már teljesen barátként gondolok rá, és probálok neki segiteni, ha kikéri a véleményemet pl. egy lányról. Probáld meg az egészet ugy kezelni, hogy barátok vagytok és ha valami történik veled meg tudod irni neki, tanácsot tudsz kérni tőle és ez forditva is müködne. De akkor ezt lelkileg is igy kezeld, hogy van egy barátod, semmi több. Ha Te többet akarsz és ez bánt és mégse tudsz vele összejönni, akkor viszont ird meg neki ezt, hogy Neked ez igy nem jó és inkább továbblépnél és ne levelezzetek tovább.
2014. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha te sem akarsz tőle ennél többet, akkor igen.
2014. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: rám írnál privátban? Elmondok valamit ott.
2014. júl. 14. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el az én kérdésemet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Szerintem akármennyire is rossz lesz, lépj ki ebből, mert úgy jársz mint én. :(

2014. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!