Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves, egyedülálló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves, egyedülálló, csúnyácskább srácok?

Figyelt kérdés
Ti nem unjátok már hogy egyedül vagytok és csak egy takarót tudtok esténként ölelgetni egy meleg női test helyett? Mert én már nagyon unom. Nem fájdalmas nap mint nap látni a sok turbékoló párt az utcán?
2014. júl. 14. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szarok bele. Van pénzem, jól élek, imádom az állásomat, amikor meg r_bancra vágyom, akkor fizetek.
2014. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor talán nem siránkozni kéne, hanem keresni. Úgyis tudod jól, hogy hülye kérdés, hogy a rákba ne unnák, elég egyértelmű a válasz. Unják hát. De ne itt rinyálj, hanem inkább menj csajozni és szerezd be estére azt a forró női testet ;)
2014. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De, unom már nagyon, de nem tudok mit csinálni, a tetejébe még hozzá nem is értek a nőkhöz, nem elég, hogy nem nézek ki jól...
2014. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

gondolkozom a prostizásom, a lányoknak úgyis csak a külső meg a pénz számít tapasztalataim szerint


én nem lettem se ilyen menő páwa, se izmos állat (ahhoz is jó állás kéne meg sok-sok pénz) és még csak pénzes gyerek sem, szóval marad a prosti sajnos

2014. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Tudod milyen jó puha takaróm van?
2014. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem unom, nekem 4 és fél évig volt állandó barátnőm és most 25 vagyok, szinte fellélegzés, hogy nem vagyok elkötelezett ( és engem csaltak meg ). Most egy darabig élem ezt az életet, jelenleg a jobb kezem a barátnőm, de rengeteg lánnyal ismerkedek, jó kapcsolatot ápolok, ha úgy adódik lecsapok egyre. Ronda 25/F
2014. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok csúnyácska,de van pénzem,függeteln vagyok,intelligens,tisztában vagyok a saját értékeimmel és egyik ri..nak se engedem,hogy ebben egy kicsit is megkérdőjelezzen. És esténként most nyáron nem takarót ölelgetek,hanem az autóm kormányát :D
2014. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van Debrecenben vagy környékén fiú aki magára ismert a kérdés alapján? MErt elmehetnénk együtt szórakozóhelyre, együtt simán összehoznánk valamit. Akit érdekel az írjon nekem.
2014. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem hiányzik, hogy még egyszer félrevezessenek
2014. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hetes : ez remek, de én a csúnya srácok szólítottam meg a kérdésben! Minden csúnya srác tudja hogy ha csúnya vagy akkor tök mindegy hogy ki vagy meg mi vagy, meg milyen intelligens, úgyse fog senkit érdekelni. Hacsak nincs sok pénzed. De a többségünk szerintem nem gazdag, szóval ezt a vonalat hagyjuk is.


Én jelenleg elvagyok így, mondhatni beletörődtem és nekem ez a normális már hogy egyedül vagyok és verem a lompost ábrándozva estébként.Viszont nem tagadom hogy nagyon sokszor vágyom egy kedves kis nőre akivel sokat nevetgélnénk, járnánk a környéket, élveznénk az életet.

2014. júl. 14. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!