Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz valaki vénlány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz valaki vénlány?

Figyelt kérdés
Tudom a mai világban ez a szingli életmód a divat. De a régebbi korosztályban azért nem volt az, hogy valaki egyedülálló maradjon. Sőt az volt a furcsa. Mi miatt lett valaki az? Főleg úgy, hogy pl abszolút normálisan kinéző nő volt valaki, szóval nem egy bányarém.

2014. jún. 28. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Attól hogy szépen néz ki még lehet hogy valaki úgy megbántotta élete során hogy neki egész életre elege lett belőle.
2014. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit elutasított, senki nem kellett neki azok közül, aki felajánlotta, hogy feleségül veszi.

Ez egy verzió.

Nem érdekelték a férfiak, mert mondjuk a nők érdekelték. Vagy azok sem.

2014. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Vagy mert mindig a jobbat várta.

Én csak agglegényeket ismerek, pl szomszédom lassan 60 éves és még szűz. Soha nem volt senkije, pedig nem csúnya ember, most már kicsit le van züllve, de régen normálisan nézett ki. Ő azért maradt legény, mert az anyuci kicsi fia volt, a drága mama állandóan azt mondta neki: "El ne vedd, találsz te ennél jobbat is." De a kedves mamának mind három fia agglegény maradt, 1 meghalt már, 2-en itt élnek az anyjukkal.

Lehet ez egy ok a nőknél is.

2014. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagyim testvére egyedülálló "vénlány"-ként halt meg. Gyönyörű nő volt, kedves, karrierista, okos. Budapesten akkoriban sem volt furcsa, ha egyedülálló voltál, sok barátnője volt, akikkel még 90 évesen is összejártak "bulizgatni":)


Vidéken nem akart házasodni, aztán Bp-re költözött, itt meg inkább kalandozott, egyszerűen nem úgy hozta az élet.


Nem hiszem, hogy ez katasztrófa.:)


Én 27 vagyok, nővérem 27 éves korára már két gyereket szült, nekem jól fizető munkám és karrierem van, neki ezek nincsenek. Engem egy éve úgy megbántott egy srác, hogy szerintem még évekig nem fogok senkivel sem randizni, nem hogy kapcsolatot kezdeni. Szóval akár lehet, hogy vénlány maradok.


Dehát mit van mit tenni, nem igaz?:)

2014. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy értelmes nő inkább él egyedül mint egy rossz vagy érzelemmentes kapcsolatban. És ha nem tudok beleszeretni olyanba aki elérhető a számomra, inkább egyedül maradok. Ez van. Nem értem, a "vénlányság" mivel cikibb mint mondjuk elvált-egyedülálló nőnek lenni. Az szerintem sokkal rosszabb helyzet.
2014. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ciki egyébként egyáltalán, nem gúnyból vagy megvetésből tettem fel a kérdést, csak szimplán érdekeltek a vélemények.
2014. jún. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!