Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit higgyek magamró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit higgyek magamról? 14L

Figyelt kérdés

Múlt hónapban ballagtam általánosból.Az ottani fiúk nem tartottak szépnek,nem is figyeltek rám, 1 lányon kívül mindenkit szebbnek tartottak nálam.(Őt nem szerette az osztály.)Csak olyan lányokat tartottak szépnek,akik több fiúval kavartak,engem letojtak.

Viszont az utcán szinte mindig megnéznek,összesúgnak hogy milyen csinos/szép ez a lány,16-18 éves fiúk!Sok középkorú férfi is megnézett magának.Most akkor hogy vélekedjek a külsőmről?


2014. júl. 14. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szép vagy!
2014. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a veled egykorú fiúk úgy udvarolnak általában hogy cikizik a lányokat szóval ha azt is mondták hogy csúnya vagy illetve van tőled szebb én a helyedben azt is bóknak vennék, de ezt majd megtapasztalod középsuliban hogy mennyire is vagy szép/csinos valójában.
2014. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most azt akarod hogy azt mondjuk hogy gyonyoru vagy? Utalom az ilyeneket!
2014. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Aki felfigyelt rád az szépnek tartott, aki "letoj" az nem. Küldj képet (akár priviben) akkor azt tudom megmondani, hogy én milyennek tartalak?
2014. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
képet! (akár priviben)
2014. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

3: Nem,nem ezt várom,csak teljesen összezavarodtam.Utálj csak nyugodtan.

4: Nem küldök képet,bocsi. :/

2014. júl. 14. 19:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Tutira gyönyörű vagy és szexi. :)
2014. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet túl érett vagy az osztályodban lévő fiukhoz.
2014. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szerelmes vagyok beléd, csak túl fiatal vagy hozzám :(
2014. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyidős vagyok veled...

Engem soha nem tartottak szépnek,soha nem mondták,hogy jól nézek ki,soha nem kaptam pozitív visszajelzéseket!

Volt,aki büdös volt,meg koszos cuccokba járt,őt a mai napig imádják. Pedig soha nem voltam egy szürke stílusú kisegér!

Ma napig 10/-5öt adnak nekem,és mindig elmondják,hogy az ólba való vagyok(ld: disznó).


DE ha megnéznek az utcán,az gondolom nem véletlenül van!

(Én mondjuk tényleg ritka ocsmány teremtés vagyok,szóval volt alapja annak,hogy nem tetszem nekik!)


Kitartás,azt mondják a középsuli már egy könnyebb hely! :D

2014. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!