Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti jártatok már nudista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jártatok már nudista strandon? Ha igen volt negatív élményetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
csak szottyadt testű öregeket láttam. (komolyan)
2014. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Az Omszki-tónál volt egy nudista strand. Az ott lakók állandóan cirkuszoltak a nudistákkal, mert oda wc-ztek a kertek végébe és még meg voltak sértődve, hogy nem látják őket szívesen. Mondjuk én sem örülnék, ha az 5 éves gyerekem meztelen férfiakat, meg nőket látna, ha kimegy a házból, meg oda ürítenének a kertem végébe.
2014. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 AtyeszLL ***** válasza:
100%
Gyakran járok, mert sokkal tisztább, nyugodtabb, és nincsenek barmok.
2014. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Snapette ***** válasza:
100%
Ha valaki a nudista strandon megdöbben a meztelen emberek láttán, akkor ott más bajok vannak. Nudista strandra napozni mennek az emberek, s benneértett a meztelenség. Hacsak nem tizenhárom vagy, aki kukkolni megy oda, nem tudom elképzelni, milyen negatív élmény érhet.
2014. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én még nem voltam de lehet a nyàron kipróbàlom.bár szerintem ha megyek is,nem a "vad" nudizást választom
2014. júl. 14. 21:19
 6/14 A kérdező kommentje:
34 vok
2014. júl. 14. 21:20
 7/14 Snapette ***** válasza:
Milyen a "vad" nudizás, erre nagyon kíváncsi vagyok? Egyébként meg engem teljesen megdöbbent, hogy ennyire fura az embereknek, hogy látnak egy testet meztelenül. Mi benne az extra, nem értem?
2014. júl. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kqwert Gábor ***** válasza:
67%
Én többször voltam már Berényben nudizni, de semmilyen negatív élmény nem ért. Mire gondolsz, kedves kérdező?
2014. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Berény kiépített fizetős nudi strand (és kemping - tehát lehet ott az ember több napig/hétig).


Vad nudista hely : nem kiépített ingyenes hely, ahol szokás kijárni és ruha nélkül napozni. Ilyen pl. a Luppa-tavak partja az Omszki tóval szemben a Szentendrei út túlsó oldalán. Itt ért már olyan negatív élmény, hogy homoszexuális férfi ajánlatot tett.

2014. júl. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Délegyházán voltam az utóbbi 2 évben 4x. Kellemes nyugis, tiszta hely, mondjuk alig voltak kint rajtunk kívül, pedig sütött a nap, jó idő volt. Az baj vele, ami az előnye: messze van mindentől, a tó partján gyakorlatilag semmi sincs, aki szereti a nyüzsgést az halálra unja magát.
2014. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!