Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért közlik velem a nők chat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért közlik velem a nők chat ben hogy: pill át öltözöm vagy lezuhanyzom mikor tudják hogy perverz gondolataim támadnak tőle?

Figyelt kérdés
XD mármint lehet hogy csak én reagálom túl és elég hülye kérdés xD de tudják milyen vagyok.

2014. júl. 15. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert pont azt teszik hazudni meg nem akarnak ha épp nincs rád idejük épp.
2014. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel jelzik, hogy kancásak.

Mondjuk nekem még nem írt ilyet senki.

2014. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én is szoktam írni hogy "pill elmegyek fürödni". Mrg nekem is szokták írni. Nem látok bele semmit. És nem azzal a céllal írom én sem. Ne dramatizáld túl. Majd ha skype-on a cam előtt öltözködik valaki azt szabad. Ezt nem kell.
2014. júl. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze h tudjuk hisz jól ismerünk
2014. júl. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyeneket írni ha valamelyik barátommal beszélgetek, de ez arra szolgál, hogy tudja nem szívatom amikor 10-20 percre eltűnök. Eszembe nem jut, hogy a másik fantáziálna rólam, pláne ha lánynak írom. Lehet velem van baj, de én nem látok bele semmit haverok is szoktak ilyet írni.
2014. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!