Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta a barátommal együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta a barátommal együtt vagyunk,15 kilót híztam, és azt mondja, sokkal jobban gerjed rám, mint előtte. Mással is van ez így, vagy ez az ő hülyesége?

Figyelt kérdés

Nehezen látom, miért tetszek neki jobban így meghízva, de látom rajta, hogy így van. Találkoztatok már ilyennel? Hogyan viseltétek?


Aggódni nem kell miattam, mert két hónapja sportolni kezdtem, és azóta tartom a súlyom, nem fogok tovább hízni. De fogyni nem akarok, így is elvagyok, és neki annyira tetszik. 168 cm/76 kiló vagyok amúgy...


22/L


2014. júl. 15. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hizz még 15 öt majid meglátod mit mond
2014. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Egy nő akkor néz ki jól ha van mit fogni rajta ;) Nekem is így tetszenél jobban.
2014. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem találkoztam még ilyennel az életben, de itt gyakorin néha van ilyennel kapcsolatos kérdés, hogy a srác barátnője meghízott és a srácnak így jobban tetszik és ez baj e, vagy ilyesmi...

Szerintem nincs ezzel gond, ha így jobban gerjed rád, viszont maradj egészséges. Ha te így is jól érzed magad, akkor nem számít más mit gondol.

2014. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a teltebb lányok jönnek be, de ha összejönnék egy vékonyabb lánnyal a belső értékei miatt, őt is tudnám ugyanúgy szeretni, de talán szexuálisan nem kívánnám annyiszor mint egy teltebbet...azaz ha kell feltudna izgatni, de egy nőiesen teltebbnek sokkal könnyebb dolga lenne :)


21F

2014. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Aggódni nem kell miattam, mert két hónapja sportolni kezdtem"


És emellé figyelsz az étkezésedre úgy TÉNYLEGESEN? Mert ha nem, akkor ez így nem sokat ér.

Feltételezem, hogy nem az izmaid miatt vagy 76 kiló, így igen, tájékozott ember aggódik érted.

Hosszabb távon az egészséged fogja bánni, mindezt egy olyan pasi miatt, akinek vagy facsart ízlése van, vagy komplexusai (úgy gondolja, hogy ebben a formában kevesebb esélyed van megcsalni, vagy ilyesmi).

Nem akarlak bántani, de szerinted jól gondold át a dolgokat!

2014. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyaet van. Látszik a hasamon hogy híztam és mindig azt monja hogy sokkal szebb vagyok
2014. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Shades Of Cool:


Picit vitatkoznék, mert akkor nekem is facsart ízlésem van, mondjuk ez számomra elég nyilvánvaló már egy ideje... Szóval nekem a husis pasik jönnek be. Tetszik a háj, a zsírtömeg, de legyen ott izom is.

Jelenlegi párom 30 kilót szedett fel, mióta együtt vagyunk, sajnos ez az én hibám is, egyrészt túl jól főzök, másrészt valahogy úgy voltam vele, hogy: -Egyél kicsim, neked csináltam. - Így mutatva ki a szeretetem és a törődésem iránta.

Így is szeretem, nem jobban, mint azelőtt, illetve de, de ez nem a súlyának tudható be.

Mára úgy vagyok vele, hogy ugyan úgy az étellel (is) mutatom meg, hogy szeretem és gondoskodok róla: Egészségesebb ételeket készítek, nem nagyon engedem nasit venni, így a dugi sütizésről is lemondtam.

Nem azért szeretem a nagydarab embereket, mert kevésbé csal meg, vagy nem hagy el. Egyszerűen ez tetszik.


Részemről ennyi volt az off, elnézést érte.

2014. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem is állítom, hogy feltétlenül valami komplexus áll a dolog mögött. :)

Ízlések és pofonok. - Én elfogadom mások ízlését, csak azt furcsának tartom, hogy valakinek kifejezetten tetszenek az elzsírosodott, túlsúlyos emberek. Nem tudom, hogy miért van ez, mivel pusztán biológiára alapozva nem kellene, hogy tetsszen, mivel egészségtelen az elhízás. Ezzel nem akarok bántani senkit, csak elgondolkodtató...

2014. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem nem bántasz vele, hidd el, engem épp úgy érdekel, hogy miért vonzódom ehhez. :-D De komolyan. :-) Magamon rühellem a fölösleget és igyekszem is megszabadulni tőle. Páromnak dupla adag kaját adok én meg fél adagokat eszem mindenből és tornázok mellette. Úgy néz ki, jövő hónaptól együtt fogunk edzeni.
2014. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, sok sikert hozzá! :)


Egyébként én a legjobban a vékony pasikhoz vonzódtam mindig is (az olyanokhoz, akikre már a legtöbben azt mondták, hogy sovány girnyók, gebék), és én sem tudom, hogy miért van ez. :D

2014. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!