Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért nem vagytok külsőleg toleránsabbak?

Figyelt kérdés

Régen izomtalan,dagadt kisgyerek voltam,de elkezdtem keményen sportolni. Jelenleg izmosabb vagyok mint a korosztályátlag,jó arányokkal,a testzsírom pedig 15 és 20% között van. (ez a normális) Itt a kép elképzelésnek:

[link]


Szóval ha ülök van egy kis pocakom de ennyi. Sajnos a testalkatom is könnyebben zsírosodó alapból.


Ehhez képest a lányok sokszor azzal bizgattak hogy miért nincs kockahasam,miért nem adok le egy kicsit.


Ha feszesen izmos,formás mellű csajok mondják akkor még elmegy de gyakran olyanok mondták akik maguk se voltak külsőre valami nagy számok,pedig a lányoknak még könnyebb jó alakot elérni.


Miért vártok el olyat a fiúktól amit ti magatok meg se közelítetek? Komolyan ennyire zavaró egy izmos fiún egy kis poci ami ülve látszik csak?

Tiszt. kiv.


18/F


2014. júl. 5. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Ismerős helyzet, csak én meg nagyon vékony vagyok és ez is baj nekik mert miér tnem építesz izmokat, tök könnyű szerintük csak annyi, hogy emelgetek súlyokat és kész. A buta kis fejükben fingjuk sincs arról milyen nehéz izmosodni egy extrém ektomorf éhező, csóró étrenden élő srácnak. Kaja nélkül az álomizomzat sajnos sosem fog eljönni. De komolyan nem is értem mi bajuk van a vékony fiúkkal, miért kell izmosnak lenni. Miért ilyen válogatósak?
2014. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
én sem vagyok külsőre nagy szám, lányként sem olyan könnyű mindenkinek. de ha tökéletes testem lenne sem vágynék izomkolosszusra.
2014. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%

jaj, úristen kérdező. Inkább sírd bele magad a párnádba. Egy részt ezeket azért nem kell véresen komolyan venni, illetve ha már itt tartunk, ezek szerint te épp szét gyúrtad magad otthon vagy kondiban, de aztán valaki megjegyzi, és máris egy semminek gondolod magad?


Szóval eleve kár itt magyarázni, mennyire vagy "tökéletes", és tovább,, ezek nem feltétlen beszólások vagy negatív kritikák, nálunk van egy srác munkahelyen, egész izmos, magas meg minden, de szoktak vele incselkedni, hogy jaj de puding vagy stb. De tök egyértelmű hogy egyik se komoly.


Nem tartom valószínűnek hogy épp tréning tanácsokat akarnának neked adni, és azért tesznek ilyen megjegyzést, szerintem pont nem érdekli őket, hogy most akkor jobban fogsz gyúrni vagy sem.


És kettő, ha azt hiszed a külsőddel tudod csak érvényesíteni magad, hát az már régen rossz. Akkor eleve nem itt van a probléma. Szóval ja. Az utolsó mondatok meg már ezek a tipikus full depis szarok. Tök felesleges volt ide ki írnod ezt a hülye kérdést, csak magaddal cs..eszel ki, magadat stresszeled a semmin, mert egy két kislány azt mondta lehetnél izmosabb:: !!!! JAAAJ NEEE!!! MI LESZ MOST!!!

2014. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

Azért mert hülyék. Nőknek az ilyenről beszélhetsz. Nekik csak minden nap kevesebbet kell enni mint egy tehénnek, hogy normális alkatuk legyen, viszont egy férfinek sportolnia, kondiznia, ilyen-olyan vitamint szedni.

Ha meg kondizni jársz az sem jó mert nincs rá időd. Ne foglalkozz velük, legyen jó a dumád kefe frizurád és használd ki őket és kész. A mai világban ezzel jársz a legjobban. Ja és legyen sok pénzed. ;)

2014. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Na nézzük 3-as:


1) Sajnos komolyan mondtak.

2) Önsajnaltatas nincs benne.

3) Kiforgatod a kérd3st.

2014. júl. 5. 12:44
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Legyen sok pénzed oszt csá. Akjkor jönnek a lányok és pénzed is lesz kondira ahol kigyúrhatod magad.
2014. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

nem forgattam ki, felőlem sajnálhatod magad vagy sem. Igazából ilyesmire annyira nem céloztam, max arra hogy tök felesleges ezt leírnod. Vagy most jól megakarod mondani a lányoknak hogy hülyék vagy mi??


Azért mondtam hogy sírd bele magad a párnádba, mert még az is jobb, ide én is urva ritkán írok bármilyen kérdést, de ha igen, az se valami "jjaaj túl hülye vagyok ilyen alap dolgokhoz az élettel kapcsolatban, de majd itt biztos kapok olyan választ amit amúgy magamtól is tudtam volna" kérdés.


Szerintem semmivel se lettél okosabb eddig, kétlem hogy tévedek,, ja és nem is leszel.


Tök komolyan, füü, jó, akkor meg hülye pitsák. Jaj jaj.

2014. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

honnan veszed azt az ökörséget, hogy egy nőnek könnyebb lefogyni??

Amúgy magad miatt fogytál le, vagy mások miatt?? És ha pár lány azt mondja szarul nézel ki akkor te el is hiszed és jössz ide általánosítva az egész női nemet sírni? Ennyire függsz mások véleményétől, nincsen saját, EGÉSZSÉGES önbecsülésed? Nem olyan nehéz ám leszarni mások véleményét. Bár ha csak a külsődre hagyatkozol megértem, hogy besértődtél ennyin, mint egy hisztis pitcha. Pedig a külső el fog múlni idővel, ezt kéne felfogni. Bár mit várok egy olyan "inteligens" embertől, aki általánosítva kezdi a kérdését és pletykalapokból vett infóval folytatja. -.-"

2014. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy jó gyk-s szokas szerint a legtöbb válaszoló mar elkezd a kérdésbe latni mindent ami nincs benne,gondolkozni viszont nem tud.


1) Lefogyni nem könnyebb de a férfiaknak nem elég lefogyni hanem még 10-15 kiló izmot is fel kell szedni hogy "jól" nézzenek ki. A nőknek nem.


2) Az önbecsülésem sehol sem volt a kérdés targya. Ezzel csak megpróbaltok ferdíteni és személyeskedni. Faj az igazsag?


3) Miutan MINDEN lánnyal így jartam eddig,alapom van "általánosítani".

2014. júl. 5. 13:05
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
mi is elvárjuk a nőktől a nagy csöcsöket meg a jó segget, semmivel nem vagyunk különbek náluk. ők kutyák, mi ebek.
2014. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!