Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért hiszitek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért hiszitek azt, hogy minden férfinak a vékony nők/lányok tetszenek? Miért jó az, ha az edzőteremben már annyira agyongyötritek magatokat, hogy minden nőies formátok odalesz?

Figyelt kérdés

A magazinok, az internet és a tévé mind azt sulykolják az emberekbe, hogy érvényesülni csak úgy lehet, ha valakinek modellalkata van..

kisebb normál nagyobb

Címoldal / Csajvilág /

Melyik alkat tetszik a fiúknak?

Vékony vagy teltkarcsú? Melyik tetszik a fiúknak?

Megkérdeztük!

Te tudod, milyen alkatú lányokat szeretnek leginkább a fiúk? Most elmondták!

Szerző: Marton Adrienn

Forrás: Femina.hu

2012.10.08.

hirdetés


A magazinok, az internet és a tévé mind azt sulykolják az emberekbe, hogy érvényesülni csak úgy lehet, ha valakinek modellalkata van.Mekkora tévedés ...

Ezért a legtöbb lány túl sokat foglalkozik a testsúlyával, rengeteget fogyókúrázik, és hajlamos depresszióba esni, ha nem sikerül olyan vékonnyá válni, mint a hírességek, akiket ideálnak kiáltottak ki .Szerintem nem az a fontos, hogy valaki vékony legyen, hanem az arányosság. Mindenféle alkatú lány lehet szép, csak szinkronban legyenek egymással a testrészek. Ráadásul ha valakin van egy kis plusz, az szerintem szebb, mint ha teljesen vékony lenne. 31/F



2014. júl. 15. 13:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valakinek genetikaliag nincs eleve modellalkata, hanem mondjuk van rajt pár kg, akkor az elsősorban amiatt is fog elmenni kondizni, mert nem érzi jól magát a saját bőrében sem. És ha elmegy sem fogja agyongyötörni magát, mert a derék-csípő arányt nem fogja tudni levágni magáról, ha teszemazt kövér.

Szerintem senkinek nem árthat ha kicsit mozog, persze nem kell túlzásba vinni és mellette még koplalni.

2014. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Tgeenay ***** válasza:
82%
Én kérek elnézést kár is erre koptatni a billentyűket.Most látom ,hogy a kedves kérdező femina.hu-t olvas. :)
2014. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem mindnek :) csak a többségnek szerintem....21/L
2014. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
igazad van #12 :D
2014. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%
Én nem azért edzek, és élek egészségesen mert tetszeni akarok a férfiaknak. Hanem mert jól akarom érezni a bőrömben és elsősorban magamnak akarok megfelelni, tetszeni.
2014. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Állati aranyos, amikor egy férfi azt hiszi, hogy a nők mindent csak a férfiak kedvéért tesznek és csak körülöttük forog a világuk.
2014. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, te miért hiszed hogy aki sportol mozog nő az azért teszi mindezt, hogy a pasiknak megfeleljen?

Én pl azért mozgok mert:


1. Jól esik


2. Egyéb edzéshez amiben fejlődni akarok kellene az állóképességet növelnem (ezért futok, úszok).


3. Szeretem csinálni, kiegyensúlyozottá tesz és remek feszültséglevezető.


4. Alakom miatt (magamnak akarok megfelelni).


Ez a sorrend, de én soha nem is akartam a pasiknak megfelelni, élem az életem végzem a dolgom ha valaki megszeret akkor jó ha nem akkor sincs tragédia. Meg amúgy is az emberek különböznek, ízlés kérdésében pláne nagyon eltérnek.

2014. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hűha :D

Fogyókúra, deszkavékonyság, sztárok, femina, "a fiúknak", remek ctrl+c - ctrl+v :D Ennyi marhaságot egy helyen :D Ha valaki az edzéstől formátlan lapos pálcika lesz, az valamit nagyon rosszul csinált. Túl izmos meg nemhogy 2 év, hanem sosem tud lenni egy nő, még akkor is nehéz a dolga, ha direkt a minél nagyobb izomtömegre megy rá, hát ha még nem. A formákat meg az izmok adják, a kerek fenék, a jó tartás, a szép törzs, vállak mind-mind az izmoktól vannak. De hát ha valakinek jó a zsír is, nekem mindegy, csak azért maradjunk a biológiánál úgy általában.

2014. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Engen nem zavar ha teltebb. Csak arányos legyen.
2014. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát én rákerestem és amúgy a cikkből is pont az jön le, hogy NEM az számít, hogy valaki vékony-e. Mondjuk ezt tiniknek írták. [link]
2014. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!