Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire tartjatok fontosna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire tartjatok fontosnak es miert az exekkel valo kapcsolattartast?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok legyszi es fejtsetek ki bovebben.
2014. júl. 15. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ő is, én ember.
2014. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő is én is ember.
2014. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én semennyire nem tartom fontosnak, sőt, feleslegesnek tartom. Az viszont fontos, hogy ha nem szolgált rá, akkor mindenképpen kulturáltan és ne utálkozva váljunk el. Ilyen esetben utána évekkel később is írunk egymásnak, hogy pl. boldog születésnapot, ennyi szerintem hozzátartozik az érett, felnőtt viselkedéshez.
2014. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tartom fontosnak. a múltam része, nem foglalkoztat különösebben. általában szakításaim során, még ha nem is utálkozva váltunk el mindig, valamelyik fél azért sérült, és hogy neki/nekem könnyebb legyen, nem tartottuk a kapcsolatot, és így kialakult, hogy később sem keresett senki senkit. és szerintem jó is ez így, most miért kellene napi szinten beszélnünk?

másoknál másképp működik, nálam így.

2014. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az exekkel a kapcsolat nem tartását tartom fontosnak.
2014. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tartom fontosnak. Egyikkel sem tartom a kapcsolatot. Maximum köszönünk egymásnak és kész. Leírom, hogy miért van így (2 exem van):

1. Egy hónap után megcsalt, ezután pedig hülyített, hazudozott. Nem feküdtünk le, de ő csak azért akart velem lenni. Na ezek után nem hinném, hogy a helyemben bárki is jóban lenne vele.

2. Barátok voltunk járás előtt. Összejöttünk, én nem lettem szerelmes belé, vele sem volt semmi a csókon kívül. Ő szakított azt hiszem 2-3 hónap után, nem is én. Egy ideig jóban voltunk, együtt buliztunk, újra össze akart jönni. Aztán mikor már új barátom volt (a jelenlegi), még mindig össze akart jönni velem, pedig már hónapok óta tudta, hogy mással vagyok. Értetlen volt, mindig keresett, akkor megmondtam neki a magamét, összevesztem vele. Azóta vele sem tartom a kapcsolatot.


19/L

2014. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!