Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem mos fogat, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem mos fogat, nem merem szóvátenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
lassan fél éve, hogy együtt vagyunk, egyre több időt töltök vele és egyszersem mos fogat, utalásokat teszek rá de nem esik le neki:( szeretem és nem akarom megbántani de hogy mondhatnám ezt neki? azt hittem idővel jobb lesz de nem, szabályszerűen rosszul vagyok ha csókolózunk de tényleg szeretem. van ötletetek, hogy mit tegyek?

2014. júl. 15. 16:21
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

persze, te vagy a jó én meg arra mondom hogy nem egyszerű fogat mosni istenem de buta vagyok...legyszives hagyjal mar gyökerekkel nem foglalkozok :D

jójó ezeket mind megfogom próbálni remélem segíteni fog mert ha nem nemtudom mihez kezdek...tényleg köszönöm! :)

2014. júl. 15. 16:47
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
GYK univerzum! Ez a csaj egy lökött p#csa?! Vagy csak én látom így? :)
2014. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

igen -_-

baj ha nem értitek az iróniát, na mindegy :)

2014. júl. 15. 17:04
 24/27 anonim ***** válasza:

végső esetben küldd el neki mailbe, nem lehet félreérteni :D

http://www.youtube.com/watch?v=cLspHJoTReI

2014. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Most kérdést jöttél feltenni, vagy azért, hogy itt iróniázgass? Menj mosd ki a barátod fogát, te pedig az agyad!


16:30, ill. 16:52-as voltam.

2014. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

:D koszi

te meg b*szogatni jottel vagy valaszolni esetleg segiteni?:) ha bunko vagy velem nem fogok szemet hunyni felette :) na jo nem ez a tema, szia;)

2014. júl. 15. 17:13
 27/27 anonim válasza:
Szia! Az én barátommal is ez a gond, kb 1-2 hetente ha fogat mos... Azt mondja, érzékeny az ínye és könnyen vérzik. Valóban könnyen vérzik neki, de a szájvíz ötletet is felvetettem neki rég, de nem hallgat rám. És sajnos neki már ez vált normálissá, azt mondja, megszokta. Mit, azt h nincs egy minimalis szájhigiéniája? Nevetséges. Kiábrándító és undorító. Legalább akkor figyelne erre mikor velem van, de hát nem xd mit is várok. Nagyon sajnállak. Remélem mos már fogat a barátod vagy ha nem akk szakítottatok xd
jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!