Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ti milyen férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ti milyen férfira vágytok?

Figyelt kérdés
elsősorban a huszonévesek érdekelnének,de mindenkinek számítanak a vágyai!
2014. júl. 15. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Határozott, van önbizalma, vállalja önmagáért a felelősséget, levált a szüleitől érzelmileg, nem anyuci pici fia, önálló döntései vannak, nem kell állandóan buzerálni, hogy csináljon valamit, fel lehet rá nézni, lehet tisztelni, vannak céljai és tesz is értük, képes küzdeni, rugalmas, intelligens, jóindulatú, elfogadó, MINDIG egyenes, őszinte, akkor is ha bunkónak tűnik, valójában csak reális és képes nagyobb viszonylatokban gondolkodni, nem egyénenként vagy kisebb csoportokra, képes elvonatkoztatni, nem komformista, de nem is egy állandóan okoskodó, mindent megmondó pö.cs aki nem hallgat meg mást, becsületes, képes kimondani ha más a véleménye, mint a többségé, jó humorú, szereti a természetet.
2014. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magas, izmos, kicsit állatiasan kinéző (értem ez alatt h borostás, süt róla az erő, határozottság), de kedves, humoros, hűséges, lehessen vele hülyülni és bekenje a hátamat naptejjel :DD plusz nem hátrány ha intelligens, sőt...
2014. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Jó képű,jó testü sötét hajú kanos pasi legyen:)
2014. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Már semmilyenre,mert úgy érzem megtaláltam akit kerestem:)Olyan ember,akivel bármiről lehet beszélgetni,vannak önálló gondolatai és fel is meri vállalni,őszinte,kedves,türelmes,jó a humora,szereti a szexet,megértő stb.
2014. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Olyanra akinek a legédesebb a mosolya, és a legszebben csillognak a szemei. :)

Emelett okos, határozott, és lehetőleg nagyobb, idősebb tőlem.

2014. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pöttyös farkú figyelmes :P
2014. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?! A véleményemet kérdezték én meg leírtam.
2014. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!