Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölök randizni, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölök randizni, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Utálom, utálom, utálom. Utálom ha idegenek elhívnak, nem tudok beszélni semmiről, pedig ha olyan emberekkel vagyok le sem tudnak lőni. Nem foghatom magam és jöhetek el, aztán mikor nem jön be az illető, de te látod rajta, hogy neki te igen. Aztán ez a szrkodás hogy : na majd akkor találkozunk? stb. Hétvégén lesz randim de már most sík ideg vagyok, inkább törném el a lábam. Sokkal jobban szeretem, ha már valahonnan ismerem az illetőt mint barátot és úgy alakul ki valami. De ez a randizás nem nekem való.
2014. júl. 15. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
rendkívül negatív ember vagy. Veled én is gyűlölnék randizni.
2014. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Ezért kell lógni, nem randizni. Nincsenek elvárások csak szimplán jól érzed magad. 26/F
2014. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Veled van a gond!
2014. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Képet
2014. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De akkor minek randizol idegenekkel, az isten szerelmére, nem lehetsz ennyire buta és önsorsrontó...
2014. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem a kedvenc időtöltésem, mondjuk én nem is sírok miatta ilyen oldalakon, csak egyszerűen nem randizok...
2014. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülj hogy elhívnak nem pedig elhanyjak magukat ha radnéznek.
2014. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek... vagyis, szerintem érdekes. Megismered egy ember jobb oldalát (tuti nem a randin fog kiderülni, hogy egy hanyag disznó, vagy mániákusan ragaszkodik a plüssmacijához, vagy lemészárolt egy fél falut.)
2014. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szeretek randizni! Annyi érdekes ember van. Beszélgetni bármiről lehet. Aztán, ha esetleg mégsem jön be az illető, akkor kulturáltan megmondom neki, ebből még sosem volt probléma. Nekem külön öröm, ha látom, hogy az eleinte bátortalan, esetleg gátlàsos pasi egy idő után megnyílik, dumál, nevetgél!
2014. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nagyon gáz vagy

szegény partner, tényleg jobb, ha el se mész,kisebb a csalódás, mintha ott ülsz vele szemben, mint a sül hal

én nem utálok, mert néha ki lehet fogni értelmes partnert

2014. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!