Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elijesztettem ezzel a mondatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elijesztettem ezzel a mondattal? Rámenős voltam vagy miért nem keres azóta szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel még csak kiskorunkban találkoztunk,azóta úgy alakult,hogy egyszer sem. Közben nekem volt egy hosszú kapcsolatom,ami pár hónapja véget ért.Utána kezdtem felfigyelni rá a közösségi oldalon,nagyon megtetszett nekem,még mindig nagyon szimpatikus.Csak sajnos nem mertem sosem írni neki,mert féltem is egy újabb csalódástól,nem szerettem volna kezdeményezni,annak ellenére hogy neki szinte az összes képem tetszett,és néhányhoz hozzá is szólt,hogy szép vagyok és ilyenek.

Szombaton viszont megtörtént amire már nagyon rég vártam, egy megosztásomnak köszönhetően elkezdtünk beszélgetni.

Közben pedig elmondta,hogy ha tudnám milyen rég akart volna nekem írni...én meg azt válaszoltam,hogy ha tudná,hogy milyen rég várok rá...

S akkor mondta,hogy ő is félt egy kicsit,meg nem tudta,hogy még együtt vagyok-e valakivel.Azután meg mennem kellett,de úgy köszöntünk el,hogy még beszélünk.


De azóta semmi...Kiderült,hogy ott lesz a hétvégén azon a rendezvényen,ahol én is. Lehet,hogy ott fogjuk folytatni a beszélgetést, és azért nem írt többet,mert nem szeret virtuálisan ismerkedni?Igaz,azóta én nem láttam online.

Vagy elijesztettem azzal a mondatommal,hogy vártam rá?Lehet túl rámenősnek és ijesztőnek tűntem,hogy én már rég kiszemeltem magamnak őt ...?

Nem tudom mit gondoljak.

Szerintetek?18L


2014. júl. 15. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

ennyivel biztos nem ijesztetted el, főleg hogy ő mondta előbb

lehet azóta nem nagyon volt ideje, de majd úgyis nemsokára találkoztok és akkor kiderül mi lesz belőle

2014. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elképzelem...


Álltok és mondod ő meg "JAAAAJ MONDAT!!! SEGÍCCSÉÉÉÉÉG"

2014. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vaaagy, ha a hétvégéig nem bírod, akkor egy ötlet:


Ha ezt nem tőle tudod:

"Kiderült,hogy ott lesz a hétvégén azon a rendezvényen,ahol én is."

Írj neki, hozd szóba, kérdezz rá ha magától nem reagálna.

Utána máris lesz téma :)

2014. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ő mondta, hogy fog jönni, mert kérdezett az eseményről,hogy mikor is lesz pontosan, elmondtam,kérdeztem hogy jön-e, aztán meg ő is tőlem, és ennyi.

Úgy köszöntünk el,hogy még beszélünk...reménykedtem benne,hogy ha már így alakult akkor nemsokára újra fent lesz és még folytatjuk,de azóta nem írt, én meg elkezdtem kombinálni,hogy vajon mi rosszat mondtam.Ott majd várjam meg amíg ő jön oda hozzám ha egyáltalán odafog?

2014. júl. 15. 19:03
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ne várj rá, menj oda és köszönj. Vagy menj a közelébe, csináld azt, mintha nem vetted volna észre és lesz ami lesz :) lehet oda is megy hozzád, de ha túl sokat várod így, ahogy mondtam, akkor tényleg menj oda ;)
2014. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nehogy oda menj csak szemezz vele valahogy hogy lássa hogy te is ott vagy és mosolyogj rá és várd meg míg oda megy hozzád. :)) szerintem ez a tuti. :D sok sikert remélem nem írtam későn. :D 17/L.
2014. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!