Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent pontosan a rágörcsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent pontosan a rágörcsölés a csajozásban? Miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Egyik barátom mondta, hogy ott qrom el mindig a dolgot, hogy rágörcsölök, de azt se tudom pontosan mi az. Mit csinálok ilyenkor rosszul? Mi az amit nem kéne csinálni?
2014. júl. 15. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt csinálod, amit most is csinálsz. Értetlenkedsz, túlagyalod az egészet, ahelyett hogy csak csinálnád, gondolkozás nélkül.
2014. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég "magasról szarok minden nőnemű fejére nehogy a végén megérezze, hogy bejön" a hozzáállásod.
2014. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat akarsz egyszerre, túlságosan a lány kedvében jársz, minden kívánságát lesed, ráakaszkodsz, röviden túl sok vagy. Legyél egy kicsit nyugodtabb, inkább a minőségre hajts az udvarlás terén, ne a mennyiségre, érezze a kiszemelted, hogy mit szeretnél, de ne bombázd ezzel egyfolytában.
2014. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy rágörcsölés. Ezt csak azért szokták mondani, hogy megnyugtassanak, hogy majd jobbra fordult. Anno nekem is ezt mondták, most már jó pár éve nem mondta rám senki :) mégse lett barátnőm (komoly kapcsolatra)
2014. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem kellene úgy felfognod hogy az adott lány lesz az igazi és nem szabad semmiképpen sem elrontani az első találkozást/randit... Ha rágörcsölsz akkor nem magadat adod.. egész végig azon gondolkodsz hogy jól csinálod e, mit fog a másik reagálni ha így vagy úgy csinálod... Felesleges dolgok ezek amivel elrontasz mindent.. Nem a másikra figyelsz hanem a reakcióira próbálsz következtetni és így egy hamis képet állítasz ki magadról ami előbb utóbb úgyis meg fog dőlni..
2014. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy fogom fel, hogy "ő az igazi" mégis igaz rám, amit írsz, de tudom az okát. 21 éves vagyok soha nem volt még barátnőm és ez miatt rajtam ül a pánik, hogy rohadtul késésbe vagyok, minél jobban telik az idő, annál rosszabb, mert nem kapom vissza az eltelt éveket. Az meg a másik, hogy szökő évente egyszer találok olyan csajt, aki tetszik és sikerül elhívni találkozóra. Szerintem így más is görcsölne.
2014. júl. 16. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!