Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miert nem megy a csajozasba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miert nem megy a csajozasban szerencsetlen sracoknak?

Figyelt kérdés
ugy ertem, hogy sokan leirjak hogy belefaradtak abba, hogy a nok semmibe veszik oket, meg bunko modon lekoptatjak, de ennek ellenere ujra probalkoznak, meg ha tudjak/erzek is hogy remenytelen (fokepp kulso miatt) es nem keresnek valami olyan dolgot amivel lefoglalhatjak magukat, pl gyuras, ez onbizalom novelo is lehet, hanem keseregnek, es egyre tobb az olyan kerdes. azt nem ertem, hogy a nok mellett ennyire semmibe veszik a barataikat? barataik csak vannak, ha mar a no nem jon ossze. foglalkozhatnanak veluk, eljarkalhatnanak veluk. nekem sem volt meg soha nom, barataim mindig voltak, soha nem sirankoztam hogy maganyos vagyok meg nincs baratnom. en tudom hogy minden ember mas, de nem hiszem hogy csak en lehetnek igy.

2013. aug. 10. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
végre egy értelmes emberi lény...
2013. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom
2013. aug. 10. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem pedig akik itt siránkoznak, pont olyan emberek, akiknek barátaik sem nagyon vannak. Ha volnának, akkor nem itt siránkoznának, hanem valahol söröznének velük.


Totálisan egyedül lenni úgy, hogy max anyuci és apuci a két ember az életedben, aki normálisan tud hozzád szólni, azért elég szr... (Félreértés ne essék, én nem szoktam siránkozni, csak ismerem az érzést...)

2013. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát én is szerencsétlennek mondhatom magamat a csajozásban, rengeteg visszautasítást kaptam főként a külsőm miatt (vékony vagyok 182 cm kb 60 kg) viszont nem szoktam itt siránkozni azt hozzátenném. Bevallom nagyon rossz érzés, de én soha nem adom fel, mert küzdeni jó érzés annak ellenére, hogy elutasítanak, amihez már hozzászoktam, így könnyen lerázom magamról :) A baráti köröm nem a legfényesebb, vannak ugyan, mégis keveset találkozunk, alig vannak programjaink :/ ugyanakkor mostanában sokat edzek itthon (fekvő, felülés) amitől jól érzem magamat. Egyébként abban igaza volt itt valakinek, hogy a környezettől is függ a dolog... 19/F
2013. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Bizonyos részüket megértem.

Csak azt az egyet nem, hogy egészen addig süllyednek, hogy itt kérdeznek...

2013. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
erre nem kapsz választ.
2013. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó: kaptam, köszi ;)
2013. aug. 10. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!