Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak (35 év körüliek)! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (35 év körüliek)! Ti összejönnétek egy 18 éves lánnyal, ha szerelmesek lennétek belé?

Figyelt kérdés

Természetesen viszonozva lenne a szerelem.

Ha szeretnétek, akkor kort is írhattok. :)



2014. júl. 16. 08:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

18 és 65 között.


15 évesen sose gerjedtem idősebbre.

Most se gerjedek idősebbre. (20 vagyok)

2014. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kinek mi. A 15-65 csak egy körülbelüli, nem kőbe vésett. Lehetne a másik vége 55 is, mert sok férfinak meg csak addig áll fel.


De abban egyetérthetünk, hogy úgy általában a szexuálisan aktív férfiak kortól függetlenül vonzódnak a fiatal, csinos, termékeny korú nőkhöz.

2014. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Össze. Sajnos azonban menthetetlenül szerelmes vagyok a feleségembe, így ennek esélye sincs.
2014. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Arra próbáltam kilyukadni, hogy egyegy 35 éves férfi részéről szó sincs "szerelemről", ellenben hatalmas lelkesedéssel hülyítik meg az ilyen fiatal és naiv kislányokat.


Szerelem (inkább apakomplexus) itt maximum a kislány részéről állhat fenn.

2014. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

18 éves lánnyal minden férfi összejönne 13 - 113 éves kor között. :-)) Ha nem a holdon élsz, akkor ezt te is tudod.

Te igazából arra vagy kíváncsi, szerelmes lehet-e beléd ez a 35 éves férfi. Igen, lehet. Miért ne lehetne? Nagyobb kor különbségek mellett is létezik szerelem. De az is lehet, hogy nem szerelmes beléd, csak meg akar fektetni. Ennyi info alapján többet nemigen lehet mondani.

2014. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem meg volt

És vmi csodás volt!

37f

2014. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En hangot adnek az ellenvelemenynek. En 35 vagyok es koszontem, de nem. Tobb szempontbol sem. Barki barmit mond, de a 20 ev alattiak meg tapasztalatlanok. Ferfiak es nok egyarant. Ez a szexre is igaz. Speciel en 35 evesen csakis olyan novel kezdenek, aki mar tanulmanyait befejezte es legalabb 1-2 evet dolgozott mar. Idealis esetben mar ez a korosztaly kezdi erteni mi az az elet. Ez olyan 25-27 eves eletkor. Egy 18 eveset meg meg kell varni mig erettsegizik. Elvegzi az egyetemet. Stb. Egy 35 eves ferfinak meg azt kell felfogni, hogy az ido mar nem neki dolgozik. Senki se lesz fiatalabb. Tisztan szex partnernek lehet jo, ha te vezeted be es tanitod.
2014. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akár 16 évessel is. 36/f
2014. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!