Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj sokaknak, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj sokaknak, hogy ha egy lánynak plusz kilókkal is van önbizalma, tetszik magának?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Az oké hogy magának tetszik, de ez nem jelenti azt hogy mindenki másnak is. Ergo nem kell magát sz**rá reklámozni ha nem vagyok rá kíváncsi.
2014. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem a "reklámozásról" beszélek, hanem mondjuk nem hord minden áron teljes testet takaró, fekete és egyéb sötét színű cuccokat.

Nem én vagyok a lány, de van egy barátnőm, aki szerintem a 8ö kilójával is egy bombázó, tetszik is sok férfinek, csak nők fújnak rá sokan.

2014. júl. 16. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

nekem bejön :) nőiesen telt lányok jönnek be és azt szeretem ha elfogadja magát és nem sír, hogy "jajj de kövér vagyok" "nem eszek húst mert elhízok".....

de sokaknak a papír zsebkendő zabáló, szolárium szökevények jönnek be...ez van :)


21F

2014. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát most elképzeltem egy 100 kilós nőt aki azt hiszi magáról hogy szexi és ilyen feszes hiányos ruhát hord. Én örülök neki hogy boldog, ettől még undorító látvány lesz :)
2014. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jesszus, hát a falat kaparom mikor egy narancsbőrös, hájas nő seggkirakós rövidgatyát vesz fel, vagy valami szűk pólót erőltet magára.
2014. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nő vagyok, és nekem mindegy, hogy boldog-e, nem az zavar, hanem az undorító látvány.

Na meg az, hogy azt erőltetik sokan, hogy "fogadd el magad ducin", meg öltözködési tippeket is osztogatnak nekik, hogy hogyan leplezzék, esetleg ajánlgatnak elmebeteg diétákat (amiktől képtelenség lefogyni)... Elég ritkán kerül elő az az opció, hogy legyenek egészségesek, és fogyjanak le azzal a módszerrel, amivel tényleg le lehet, és nem az izmaikat fogják ledobni.

Nekem riasztó, hogy annyi lusta ember van, hogy inkább önbizalommal leplezi a kövérségét, vagy h_ülye módszerekkel próbál lefogyni.


Mindegy, egészségükre, de sokan nem akarjuk, hogy az arcunkba legyen tolva a ronda testük!

2014. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

100+-os lány vagyok, és fel tudok úgy öltözni, hogy igenis azt mondjam magamra, hogy jó nő vagyok, és látom, hogy olyankor mások is dicsérő pillantásokat vetnek rám.


Nem gondolom azt, hogy el kéne takarnom magam "zsák" ruhákkal. Nem veszek fel p*csagatyát és nem hordok haspólót, mert önkritikám azért van ( :) ) de próbálok csinosan öltözni.

Nem hiszem, hogy azért mert valaki molett el kéne dugnia magát, ki sem menni az utcára.


Előzőekhez szólva: Attól mert valaki kövér,már azonnal undorító? Ha egy vékony de iszonyat ronda ember megy el melletted, arra is azt mondod,hogy az arcodba van tolva a ronda feje?:)

Miért baj az, hogy van olyan, aki elfogadja magát, és azon van, hogy másoknak is azt tanácsolja, hogy fogadják el magukat ducin? Nem vagyunk egyformák, ettől szép az élet!

Ha a 16 éves kis csitrik kitolják az A kosaras melltartóból szivacsokkal D-sre feltuningolt mellüket az nem zavar? Vagy ha akkora p*csagatyát vesznek fel, hogy a segglyukát látom? :) Na, ennyi erővel nekem meg ő "ne tolja az arcomba a testét".

23/L

2014. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

"100+-os lány vagyok, és fel tudok úgy öltözni, hogy igenis azt mondjam magamra"


Egészségedre. :)


"Nem hiszem, hogy azért mert valaki molett el kéne dugnia magát, ki sem menni az utcára. "


Ezt senki sem mondta.


"Előzőekhez szólva: Attól mert valaki kövér,már azonnal undorító? "


Ízlések és pofonok. Nekem igen, ha tényleg nagyon kövér, és ehhez még nagy arccal ki is rakja mindenét.


"Ha egy vékony de iszonyat ronda ember megy el melletted, arra is azt mondod,hogy az arcodba van tolva a ronda feje?:) "


Fejet nem lehet cserélni, lefogyni viszont igen. Szóval baromira nem ugyanaz.


"Ha a 16 éves kis csitrik kitolják az A kosaras melltartóból szivacsokkal D-sre feltuningolt mellüket az nem zavar?"


Azokat max. kiröhögöm. :D

2014. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Jaj istenem, imádom az ilyen jó nő vagyok 20+ kg túlsúllyal is nőket:)

Ha molett vagy, abszolút nem kell eldugni magad, de nem kell mutogatni sem, mert a narancsbőr, meg a kibuggyanó háj igenis undorító.

A vékony, de inkább izom, mint zsírnélküli embereket ugyanolyan undorítónak látom, főleg mert ők aztán ki is teszik mindenüket, mondván vékonyak, de ugyanúgy remeg a háj a combon/hason.


"Miért baj az, hogy van olyan, aki elfogadja magát, és azon van, hogy másoknak is azt tanácsolja, hogy fogadják el magukat ducin? Nem vagyunk egyformák, ettől szép az élet!"

A te életed nem sokáig lesz túl szép, mert azon túl, hogy nem szép látvány a dagadtság, nem is túl egészséges. De tudom, te elfogadtad magad olyannak, amilyen vagy, cukorbetegség ide vagy oda, szív és érrendszeri betegségek ide vagy oda, de legalább ne hangoztasd a hülyeséget, mert a túlsúly BETEGSÉG, és nem, nem szabad elfogadni:)

2014. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem baj, senki se mondta azt hogy ez baj! Én 16/L vagyok tavaly ilyenkor még elég sok túlsúlyom volt, nagyon utáltam magam nem bírtam tükörbe nézni, de tudtam hogy nem folytathatom azt az élet módot, erőt vettem magamon elkezdtem sportolni(futottam, fociztam és úsztam) úszni még mindig úszok heti kétszer, mert jó hobbi és nem azért csinálom mert kell csinálnom, hanem élvezem mint ahogy a focit is, mára több mint 10 kilot leadtam, amikor ezt láttam hogy igen is nekem is sikerült boldog voltam és kezdtem elfogadni magam, jó most se vagyok top modell alkat, de nem is ez a lényeg. ismétlem nem baj hogy elfogadja magát, csak hogy ha sok plusz kilo van akkor neki rossz, hiába adja be magának hogy én így szeretem magam meg mit tudom én, amikor majd ez miatt lesz egy betegsége rájön hogy valamit máshogy kellett volna.
2014. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!