Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyolcadikos vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bomber831 kérdése:

Nyolcadikos vagyok és van egy srác akivel beszélgetek, már régóta sokszor hajnalig, és mámma találkoztunk de ott még egy ölelés sem volt, nekem nagyon tetszik, érzem hogy szeret, de csak barátságot akar. És jobban szeretné ha nem szeretném?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2014. júl. 15. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
I don't know bro
2014. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre a "mámma" helyett azt a szót használd, hogy "ma".

A barátsággal pedig semmi baj nincs, még szerelem is lehet belőle. De ha sokat beszélgettek egymással, akár meg is kérdezheted....Mert az is lehet hogy bír téged csak nem akarta elsietni a dolgokat.

2014. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne próbáljam meg féltékennyé tenni?
2014. júl. 15. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Féltékennyé, istenem, ez nem film...

Kérdezd meg és kész.

2014. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor tudom hogy mégjobban elrontanám a kapcsolatunkat..nem akarok annyira nyomulni
2014. júl. 15. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy őszinte kérdéssel nem rontasz annyit, mintha megpróbálnád "féltékennyé tenni". Mert abból ő max annyit lát, hogy hogy neked más jön be, vagy hogy ribizli vagy. Úgyhogy azt ne tedd semmiképpen.
2014. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az 1. Válaszoló: jo humorod van 😄XD LOL nekem kevésbé😕
2014. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
6-ossal értek egyet. Hasonló helyzetben voltam és nem tudom hogy a lánynak tetszettem-e de ő nekem tetszett és amikor összejött egy másik sráccal akkor tényleg marhára féltékeny voltam de semmi jóra nem vezetett.
2014. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ember, éreztesd fele hogy bejössz neki, kacsints rá, ha nem veszi észre akkor segghülye és hagyd a pic.sába.
2015. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!