Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek olyan chates...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan chates oldalak, ahol normális emberekkel lehet beszélni? Vagy csak én nem találok?

Figyelt kérdés
Minden tele van olyanokkal, akiket csak a szex érdekel, és ez így szerintem undorító... csak úgy ismerkedni, beszélgetni nem lehet?
2014. júl. 14. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi a nemed? Mert srác haverom van már elég.
2014. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj rá az emberekre itt, kommentek alapján. Egyszerű, mint a faék.
2014. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért mi érdekelje az embereket? mindenkit a szex hajt alapvetően.
2014. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:

Chates oldalak szerintem már leáldozóban vannak....


Aki meg régóta van egyedül az nyilván nem akar csak beszélgetni, hanem arra megy rá, hogy társat találjon.

2014. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

18/L

Jó tudom, hogy a "normális" emberek körében nem túl népszerű a chat, de szeretnék beszélgetni új emberekkel, és nem igazán tudom hol keressek. :)

2014. júl. 14. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ASOT ***** válasza:
Bocs de ezt én most végig nem olvasom, elég volt a kérdést elolvasni és lehet tudni hogy mik lesznekl a válaszok :)
2014. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!