Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, bírjátok állni egy...

Fiúk, bírjátok állni egy ismeretlen csajnak a tekintetét, ha tetszik nektek? Vagy elfordultok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
dehogyis, kihívom egy szemezés párbajra
2014. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és a párbaj miből áll?
2014. máj. 5. 23:00
 3/14 anonim ***** válasza:
eddig nem nagyon foglalkoztam ezzel. néztem ameddig jól esett:) de holnaptól tuti mindnekit leverek:)
2014. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem bírok farkasszemet nézni, mindig elröhögöm magam szóval tuti ő nyerne.
2014. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát előbb belepirulok a falba és aztán elfordulok :)
2014. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2.

abból, hogy ki bírja tovább

2014. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jobb karomat a jobb szemem magasságába emelem, és könyökből lendületesen elkezdek körözni, hogy lássa, azt szeretném, hogy forduljon meg.

Ha nem teszik, akkor viszont jól jön az az MG40-es. :)

2014. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
és ha nem állja a tekintetemet, akkor gyáva? én miért bírom állni az övét? :D pedig igen szép szemei vannak.
2014. máj. 5. 23:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem gyávaság,hanem mondjuk zavarba jön például,erre még nem gondoltál?Én sem bírom tartani a szemkontaktust,ha tényleg tetszik a csaj,pont ezért mert én hamar zavarba jövök és mivel vannak körülöttem mások is,így aztán végképp gázos a helyzet.Ha csak ketten lennénk,akkor nem érdekelne túlzottan,de így viszont tényleg nem jó,mások előtt sosem szabad gyengének mutatni magad,kivéve akikben megbízol persze.
2014. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat!

(de gondoltam, h zavarba jövés lehet az ok, de tökre közvetlen a srác, ezért ez nem jön szóba!)

2014. máj. 5. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!