Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő, egy másik nő felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő, egy másik nő felé olyan "jelzéseket" küld, mint egy férfi a nő felé, mikor tetszik neki, lehet esetleg leszbikus?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet a következő: olyan jelzéseket küld a nő feléd, mint egy férfi szokott általában egy nő felé, ha bejön neki(szemezés, próbál a közelében lenni....). Bár nem tudom a férfiak mennyire mutatják néha a közömbösség jeleit is,ha tetszik nekik egy nő, mert itt néha azt is lehet tapasztalni (néha olyan, mintha észre se venne, vagy esetleg mintha zavarnám). Lehet esetleg leszbikus? Bárki véleményét jutalmazom, ha normális választ kapok. Köszönöm.

2014. jún. 13. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ezt elég nehéz megállapítani ennyiből, főleg ismeretlenül :/


konkrét flörtölésnél már elgondolkodnék rajta


illetve jó ha tájékozódsz a pasiügyeiről...főképp arról, hogy vannak-e vagy nincsenek :D

2014. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Arról már tájékozódtam, nincsen senkije.
2014. jún. 13. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagyok es en is viselkedtem mar igy, azzal aki tetszett. Persze a kozelebe akartam kerulni, de egyben feltem is tole, h. megijesztem es eltavolodik tolem. Ezert egyszerre voltam tavolsagtarto is vele... Probaltam sokszor levegonek nezni. :D Bar akkor ezek szerint ez meg feltunobb, mintha csak jo viszonyt probalnek apolni vele es kozelednek fele :D
2014. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs h. kicsit hulyen fogalmaztam, de masodjara potyogtem be telefonnal, mert bezarodott a bongeszo xd
2014. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Egyébként érthetően fogalmaztál :)
2014. jún. 14. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex vagyok, de ugyanezt csináltam anno egy lánnyal. Tudtam róla, hogy hetero (sőt, még utálja is a melegeket), ezért inkább csak nagyon közeli barát akartam lenni. Olyan közeli, amibe belefér az, ha néha átölelem, vagy félreérthető megjegyzéseket teszek. Aztán amikor kicsit elgondolkoztam, hogy ennek semmi értelme, csak a saját szívem fájdítom, úgy döntöttem, hogy inkább nem próbálkozom tovább. Szinte egyik napról a másikra ugyanolyan voltam vele, mint előtte. Nem ölelgettem, nem akartam mindig vele lógni.


Az egyik leszbikus ismerősömnél sem ritka az ilyesfajta közeledés. Viszont ne felejtsük el azt sem, hogy lányok körében (ahol mindenki hetero) sem ritka, hogy bókolnak egymásnak, vagy úgy tesznek, mintha több lenne közöttük. :D Az egyik hetero barátnőm pl. ilyen, néha velem is, és mindketten tudjuk, hogy ez csak poénkodás. :D

2014. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus lány vagyok és ugyanúgy viselkedek ismerkedésnél, mint a pasik. :)
2014. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Akkor úgy látom, van esély arra, hogy esetleg leszbikus.
2014. jún. 15. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!