Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léptél túl a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptél túl a nagy szerelmeden?

Figyelt kérdés
azért ide írom,mert itt szerintem bölcsebbek az emberek,mint a szerelem/szexben és értelmes tanácsokat tudnátok adni.
2014. júl. 16. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:

szenvedtem, majd mikor ráébresztettek, h magamat teszem tönkre, arra jutottam, h csak egy dolog segít...minden létező kapcsolatot megszakítani vele, minden rá emlékeztető dolgot kizárni.

. ha lassan is, de segített :)

2014. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Idő, sírás és csoki. A tökéletes triumvirátus
2014. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
25%
Vágdosás, sírás, és próbáltam más sráccal vigasztalni magam ...( akinek persze volt csaja). Majd elegem lett és túl léptem...
2014. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz volt, mert sokat küzdöttem a kapcsolatunkért, de be kellett látnom, hogy feleslegesen. Ez egy mérgező kapcsolat volt, majdnem tönkrementem benne... Végül nehezen sikerült kimondanom a szakítást, sokat sírtam (ő meg jött volna udvarolni, hogy fogadjam vissza). Életem legjobb döntése volt, hogy nem mentem vissza hozzá, mára boldog házasságban élek. Örülök, hogy magam mögött tudtam hagyni a múltat, még ha a szívem szakadt is bele... Meg kell próbálni kizárni az érzelmeket és csak a realitást nézni, úgy könnyebb. Az idő pedig tényleg segít!
2014. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
1 napot sem voltunk együtt,mègsem tudom elfelejteni.Ennek már 1 éve,pedig nem is találkoztunk.Neked sok szerencsét azèrt!;)
2014. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ez nem válasz a kérdésedre..de... nekem az idő épp ellenkezőleg... minél több idő telik el annál rosszabb... van egy hibája és emiatt nem jön vissza hozzám... nem tudom feldolgozni
2014. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
úgy, hogy utána egy másik srácon kellett túl lépni
2014. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Racionalitás,idő és idővel új pasi.Egymás mellé tettem a szerelmünk hajnalán készült fotót rólam a hónapok óta síró fejűvel és beláttam hogy jobbat érdemlek és kidobtam őt.Soha senkit nem szerettem úgy de egy ronccsá tett.
2014. júl. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lefoglalom magam munkával, edzéssel, csajozással. Máris könnyebb
2014. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!