Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi fukar a barátnőjéhez, attól még szeretheti?

Figyelt kérdés
Mert én úgy veszem észre, hogy a barátom sajnálja tőlem az ételt, ha nála vagyok hétvégén. Ha viszont ő van nálam, én mindig jóllakatom, figyelmes vagyok vele, meg ha nekem van valamim mindig megosztom vele, legyen az egy szelet csokoládé. Ő meg megállja azt, hogy ott van az asztalon egy zacskó cukor és még fel sem bontja, meg sem kínál vele. Általában azt eszem nála, amit én viszek hozzá. Szerintetek ez normális dolog, hogy ilyen fukar velem? Ez azt jelenti, hogy nem is szeret?
2014. júl. 17. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég gáz dolog, később ha komolyra fordulna akkor is viták lennének a pénzügyekből, hát én azért csak megbeszélném vele a dolgot mert úgy is ki fog hatni a továbbiakban
2014. júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lakasd jól akkor is, amikor nála vagy. Mondd meg neki, szívesen elkészíted a kedvenc ételélt, csak szerezze be hozzá az alapanyagokat. Hogy legyen egy kis munkamegosztás az asztalterítést bízd rá. Ha egy személyre terít, azonnal rúgd ki.
2014. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy később nagyobb gond lesz, most még csak egy zacskó cukor, később már magadnak se vehetsz olyat amit megkívánsz...

Én nem szeretem az irigy embereket, a kiváltó ok mint minden általában gyermekkorban keresendő, valószínűleg sosem kapta meg azt amire vágyott, és mindent félt mindenkitől...

Próbáld esetleg őszintén meg mondani neki, hogy szereted őt meg minden, de már elmúlt a gyerekkor van mit enni és hagyja ezt abba mert neked rosszul esik, hátha szerencséd lesz...

2014. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jujj ez azért durva...én is imádom az édességet, egyedül főleg, lehet kicsit önzőség, de körülöttem annyira nem szeretik mások mint én, és jobb szeretem egyedül befalni, kivéve ha tudom, hogy jól esne nekik és nem csak "unalomból eszik" :) de annak aki a legfontosabb az életemben és szeretem mindennél jobban, megosztanék vele mindent...gondolkodás nélkül odaadnám az utolsó csokit még akkor is ha nem kéri, ha meg nem fogadja el akkor én sem eszem meg, mert az biztos, hogy nagyon bántana, hogy neki nem tudtam adni...de ez én vagyok...nálam így működnek a dolgok...de a barátaimmal is hasonló vagyok, még az is bánt ha mondjuk egy csokiból többet eszek mint ők...mondjuk nekik nem biztos, hogy csak úgy odaadnám az utolsót csokit, talán később én enném meg inkább...


szerintem még attól szerethet, hogy ő nem ilyen...csak ő ezeket a dolgokat máshogy látja...egyedüli gyerek?


21F

2014. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem egyedüli gyerek, van egy bátyja. Ami legjobban bánt a dologban, hogy tudja mennyire szeretem, még mondja is néha, mégis olyan irigy velem. Csak akkor kapok tőle nagy ritkán valami kis édességet, ha én is veszek neki valamit. Olyan mintha csak viszonozná a kedvességem, de amúgy meg nem gondol rám és nem akar kedveskedni nekem. Azt is tudja hogy nagyon keveset eszem, így nem terhelném túlságosan ha nála vagyok. De lehet az én hibám is, hogy így alakultak a dolgok, mert én viszek hozzá kaját mindig és azt eszem, hogy ne gondolja azt, hogy ki akarom használni.
2014. júl. 17. 08:43
 6/8 anonim ***** válasza:
ez iszonyat gáz tényleg. mi tart még mellette?
2014. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem lehet azt gondolja, hogy nem szereted "amit ő ad"?

ezt meg kell beszéljétek, mert csak a feszültség lesz belőle...

2014. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne már hogy ennyire ostorozod magad e-miatt ez szörnyű!

Süsd el egy viccel, hogy az éhezés kora lejárt, ez már nem divat.. Aztán térj rá a témára, ha szereted nagyon magyarázd el neki, hogy kellemetlenül érzed magad-e miatt, ne sajnálja magától és tőled azt a kis örömöt, hogy együtt megehettek valamit...

2014. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!